Merhabalar . Telepatide başarı sağlayabileceğiniz bir teknik vereceğim .Zener kartları var .Türkiyede satılmıyor . Fakat Yurt dışındaysanız kitapçılardan alabilirsiniz . Ya da kendiniz çizebilirsiniz .

Google'ye Zener kartları yazarsanız resimleri gelecektir . Bunları kartona çizin . Sonra partnezi seçin . Partnerinizle sempatiniz uymalıdır . Yakın arkadaşınızla yada aile bireyleriyle yapmanızı tavsiye ederim . Gönderici zener kartlarından bitanesine odaklanacak . Alıcı ise zihnini boşaltacak . Gönderici gönderdiği kartı bi kağıda yazsın . Alıcıda aynı şekille . Sonra karşılaştırın :

1 - 5 Arası tesadüftür . Partnerinizi değiştirin .

5 Kritik bi sayıdır. Çalışmalarınaza devam edin . Eğer çalışmalarınızda gerekli verim alamıyorsanız partnerizi değiştirin .

5 - 10 arası ise çalışmaya devam edin . Veriminiz artacaktır . Uzun çalışmalardan sonra bulduğunuz kartlar hiç artmıyorsa partnerinizi değiştirin.

10 - 15 Arası verimin arttığını gösterir .

Çalışmanıza devam edin. Gönderici ya da alıcı olduğunuzu kesinlikle belirlemeniz gerekmektedir.
15 - 20 Arası Başarı sonucudur . Çalışmaya devam edin .

20 - 25 Nadiren rastlanan bi sonuçtur . Partnerlerin uyumunu gösterir.Telepati yoluyla artık cümle vs . Gönderebilirsiniz .

Verdiğim tekniği Bir meyveyle ya da sayıyla da yapabilirsiniz . Umarım başarsınız . Başarılarınızı ya da başarısızlıklarınızı bu başlık altına yazarsanız yeni çözümler üretebiliriz .

Alıntıdır.