Öncelikle merhaba..Bu başlıkta telepati ile diger canlılarla kurulabilecek köprüden bahsedeceğim. Sadece insanlar degil zihni olan her canlı bu kategori içine giriyor. Burda dikkat etmeniz gereken şey köprü kuracağınız varlığın zihinsel yönünü duygularını olaylara bakış açısını iyi yakalamanızdır. Cocukluktan beri birlikte olduğunuz bir arkadasınız yada yavruyken alıp büyüttüğünüz bir kedi/köpek sizin için kusursuz bir denek olacaktır.

Telepatide yapılan en önemli hata gönderdiğimiz telkinin karsı zihinde hangi tepkiyle karşılaşacagını hesaba katmamamızdır.Örnekleyecek olursak; çok utangaç bir arkadasınıza kalabalık bir ortamda iltifat ettiniz yada kötü bir söz söylediniz varsayalım; arkadasınızın utanma duygusu zihninde söylediğiniz bu sözü geciştirmeye calısacaktır ve size hic bir tepki olarak geri dönmeyecektir. Aynı şekilde bu arkadaşınıza telepatiyle ilettiğiniz iltifat/kötü söz zihninde görmezden gelinip tepki verilmeyeceğinden telepati girişiminiz basarısızlıkla sonuclanacaktır.

Bu uyarıyı göz önünde bulundurarak zihin kontrolü aşamasına gecelim; öncelikle kendi zihninize hakim olun. Şu an için siz neyi isterseniz onu düşüneceksiniz. Günlük hayatta ki kaygı stres endişe size cok uzak..hic biri zihninizi meşgul edemez. Alın çakranıza ( kaşlarınızın ortasının biraz üstü) odaklanın. Ağırmaya başladığını hissedin. Sanki biri parmagıyla bastırıyormus gibi... (Bu his sizin vericinizdir. Sürekli olmasına dikkat edin eger birkaç saniyeliğine hissedilip hemen yok oluyorsa motivasyon calısmalarını uygulayın. ) vericiniz yayın yapmaya başladı bile. şimdi gözünüzün önüne zihnine hitap etmek istediğiniz kişiyi getirin. Orda size bakıyor üstelik bu sadece fiziksel görüntüsü degil tüm duygularıyla olumlu/ olumsuz tüm davranışlarıyla karşınızda.Onu cok iyi tanıyorsunuz bütün zayıf yönlerini görebiliyorsunuz söylediğiniz herhangi birşeye nasıl tepki vereceğini de...hadi ona dün yaptığı hatadan dolayı sizi arayıp özür dilemesini söyleyin. (Bu kısım sizin telkininizdir. Yukaridaki örnekte belirttiğim gibi örneğin inatçı bir arkadasınızda bu telkin işe yaramayactır.onun zihnine hitap eden ''özür dilemek kim sen kim'' gibisinden telkinler olacaktır)

Özellikle özür dilemekle ilgili vermiş oldugum örnek tecrübeyle sabitlenmiştir

Alıntıdır.