Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb Telepati Egzersizleri

  İyi bir algılayıcı olmak için ilk adımşuurlu zihnimizi sakinleştirmeyi öğrenmektir.Bu çalışmalardan zevk almasını bilmelisiniz çünkü bir oyun gibidir.Her hangi bir alıştırma üzerinde çok zaman harcamayın çünkü aynı alıştırmayı tekrar tekrar yapmak yerineçabucak birinden diğerine geçmek daha iyidir.Bu alıştırmaları kesinlikle kendinizi zorlamdanrahat ve huzurlu bir zihinle yapmalısınız.Yorgun yada keyifsiz olduğunuz zamanlarda kesinlikle alıştırma yapmayın.Sıkıntıstres ve her türlü heyecansal halleriniz telepati yeteneğinizin su üstüne çıkmasına engel olur.Bu nedenle mümkün olduğunca sakin bir şuur hali içinde çalışmalarınızı sürdürün.Parapsikoloji Laboraturlarında yapılan çalışmalardatelepati alıştırmalarını sakin bir zihinle yapmayan araştırmacıların psişik güçleriniyanlış cevaplar verecek şekilde kullandıkları tespit edilmiştir.Bu durumda insanlarpsişik yeteneklerini çalışmaya katmadan rasgele yaptıkları tahminlerin ötesine geçememişlerdir.

  Telepatik alışözellikle duygusal olarak birbirlerine yakın olan kişilerin arasında daha kolay ortaya çıkabilmektedir.Psişik çalışmalarınızı sürekli aynı odada yapınız.Böylece odanız sizin enerjilerinizle dolar ve başka enerjiler orada barınamaz.Odanızın aurası gün geçtikçe daha yüksek seviyeli bir hal alacaktır.Çalışma yaptığınız odanın aurasını düşürmemek için kesinlikleo odada münakaşalara girmeyin kızgınlık öfke kin kıskançlık gibi negatif enerjileri odanızda üretmeyin ve başkalarının da üretmesine izin vermeyin. Fırsat buldukça odanızda pozitif enerji yayma çalışması yapın. Gevşedikten sonra tüm odanızı temizleyecek olan sevgişefkatmerhamet gibi pozitif yüklü enerjilere konsantre olun.Odanızda özellikle çalışmadan bir saat önce sadece mavi bir ışık yakın. Mavi rengin enerjileri polarize etme özelliği vardır. Ruhsal olgunluğunuz arttıkça sizi saran biyomanyetik enerji alanınız yani auranız da buna bağlı olarak güçlenecektir.Bu da bilgilerinizin artmasıyla doğru orantılıdır.Auranızı güçlendirici imajinasyon ve telkin çalışmalarında bulunun.Kendinizi pozitif bir enerji alanıyla sarabilirsiniz.Bunu yapmak için gözlerinizi kapatıngevşeyin ve kendinizi parlak bir ışıkla çepeçevre kuşatılmış olarak imajine edin.Beyaz ışığınhem ön hemde arkanızdan genişleyerek başınızın üstünden geçtiğini ve ayaklarınızın altına kadar sizi kuşatmasını isteyin.Beyaz ışık olumsuzlukları yok etme gücüne sahiptir.Koruyucu bir kalkan görevi yapar.

  Bu uygulama için bir verici ve bir alici gerekiyor.İlk olarak verici ve alicinin birer kağıt kalemi olmalı.Verici çizmeyi kararlaştırdığı nesneyi önce zihnide çizmeli sonra kağıda çizmeye başlamalıçizerken de onu alıcının zihnine yansıttığını düşünmelidir. Alıcı ilk zihinsel görüntüyü alınca çizmeye başlamalıdır. İlk telepati denemesinde alıcının çizdiğivericininkinin aynısı olmasına gerek yoktursadece mantıksal bir benzerlik olması bile yeterlidir.

  İnsanlarda telepatik yeteneğin bulunup bulunmadığının ortaya çıkarılması ile ilgililaboratuarlarda yapılan denemelere çok benzer bir testte budur.Eğer bu çeşit bir denemeden daha önce geçmediyseniztelepati çalışmalarınıza başlamadan önce bunu uygulamanız isabetli olacaktır.Her şeyden önce zihni tüm düşüncelerden arındırmalısınız.Teste başlamadan önce birkaç dakika tam bir sessizlik ve sükunet içinde bedeninizi ve zihninizi dinlendirmelisiniz.Test için kağıtkalembir takım Zener kartı (Zener kartınız yoksa kendiniz de yapabilirsiniz.Yeter ki ters çevirdiğinizde ön yüzlerinde hangi şeklin bulunduğu belli olmasın.Bunlar üzerlerinde beş ayrı şekil 'artı-daire-kare-yıldız-dalgalı' taşıyan 25'lik bir deste karttır.)sessiz bir odaiki iskemlebir küçük masa gereklidir.Süjeyi rahat bir iskemleye ve odanın bir ucuna oturtun.Test sırasında alıcıyla verici arkaları birbirine dönük olarak oturmalıdırlar. Göndericinin önünde üzerinde Zener kartları bulunan küçük masa ve her iki süjenin elinde birer kalem bulunmalıdır.Verici süje kartları karıştırarak içlerinden birini zihnine projekte ettiğini hissedince kalemiyle (hazır olduğunu belirtmek için) masaya bir defa vuracak.Bunun üzerine alıcı süjevericinin zihnine hangi şeklin projekte edilmiş olduğunun 'görmeye'çalışacaktır.Bunu gördüğü zamanalıcı süje önündeki (yada elindeki) kağıda yazacak ve bunu belirtmek için kalemiyle bir yere vuracak kiverici zaman geçirmeden ikinci kart konsantre olsun ve deney bu şekilde 25 kart tamamlanıncaya kadar devam etsin. Her bir kart üzerinde en az 30 sn konsantre olarak düşünülmelidir ve vericinin konsantrasyonu çok önemlidir. Vericinin deney sırasında zihnini meşgul etmemelidir.Alıcı şahıs kesinlikle mantık yürütmeden içine doğacak olan düşünceyi beklemelidir.Hem alıcının hemde vericinin gözleri açık yada kapalı olabilir ancakverici için gözlerin açık olarak şekle bakması daha iyidir.Böylece konsantrasyonunu daha iyi sağlayacaktır.

  2-3 adetin doğru olarak bilinmesi tesadüfle açıklanabilir. Bir kaç deneme sonunda eğer bu oranın üzerine çıkılamıyorsa çalışmadan gerekli verim alınamıyor demektir.Bu alıcıdan yada vericiden kaynaklanabilir.Böyle bir durumda eşler birbirine uyum sağlayamamış olabilireşlerin değiştirilip tekrar denenmesi yararlı olabilir. 5 adetkritik bir sayıdır.Bu yüzden bu sayıya 'sınır rakamı' denir.İlk çalışmalarda bu sayı yeterli olmasına karşın bir kaç ay içinde bu sanır aşılamıyorsa yine çalışmalarınızın veriminin yeterli olamadığını düşünebilirsiniz.Eşinizi değiştirerek denemelere devam edebilirsiniz. 5-10 adet telepatik algılama yeteneğinizin çalışmaya başladığını gösterir.Denemelere devam ettikçe oranınızın arttığını göreceksiniz. Başka eşlerle de denemeler yaparak daha verimli algılamalar yapabilip yapamadığınızı kontrol ediniz.Veriminiz artmıyorsa aynı eşle devam ediniz.Bu noktada verici olmaya mı yoksa alıcı olmaya mı yatkınsınız kesin olarak bir ayırım yapmanız gerekiyor.Hangisine daha yatkınsanız o yönde çalışmalarınızı sürdürünüz. 10-15 adettelepati yeteneğinizin varlığını gösteren yeterli orandır. 15-20 adetileri seviyede telepati yeteneklerinin hem alıcıda hemde vericide gelişmiş olduğunu gösterir. 20-25 adetçok ender olarak görülen ve tam başarının yakalandığı en üst seviyedir.Eşler arasındaki büyük uyumun da göstergesidir.

  Alıntıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sakinsessiz bir odada seçmiş olduğunuz bir arkadaşınızla birlikte karşılıklı gelecek şekilde oturun.Çalışma öncesinde ılık bir banyo yapmanız faydalı olacaktır.Eğer buna o anda imkan bulamadıysanız hiç değilse elinizi yüzünüzü mutlaka yıkayınız.

  Arkadaşınız hoşlandığı bir meyveyi zihninden seçsin.Sadece onu düşünsün ve seçmiş olduğu meyveye konsantre olsun.Arkadaşınız meyvenin ismini zihninde birkaç kez tekrarlamalı ve aynı zamanda o meyveyi zihninde canlandırmalıdır.

  Örneğin”erik” kelimesini zihninde birkaç kez tekrarladıktan sonraeriğin yuvarlaklığınıaçık yeşil rengini ve görüntüsünü gözünde canlandırarak size zihinsel olarak bu imajları göndermelidir.Aynı zamanda onun ekşiliğini de hissettirmelidir.

  Arkadaşınızın düşünce yoluyla gönderdiklerini alacak şekilde zihninizi temizleyin.Zihninizi mümkün olduğu kadar sakin ve boş tutmaya özen gösterin.Genellikle zihninizde ilk beliren sezgileriniz size doğru cevabı verecektir.Bu telepatinin çok önemli bir prensibidir.Zihninizde beliren cevaplar üzerinde mantık yürütmeyin.Sadece sakinkendinize güvenli bir zihin hali içindeiçinize doğacak cevabı bekleyin.

  Arkadaşınız 1dakika boyunca seçmiş olduğu meyveyi düşünürkensiz de bu süre içinde algıladığınız meyveyi bir kenara not edin.

  Sonra arkadaşınız başka bir meyve seçsin ve iz tekrar bunu algılamaya çalışın.Toplam 5adet meyveyi telepatik olarak algılamaya çalıştıktan sonra cevaplarınızı kontrol edin.Sonuçlar pek iyi değilsehem alanın hem de gönderenin aynı derece kusurlu olduğunu unutmayın.Bunun sebebi çok az uygulama yapmış olmanız olabilir.Bu alıştırmayı zaman buldukça tekrarlayın.

  İlk denemelerinizde mümkün olduğu kadar basit imajlar üzerinde çalışmalarınızı sürdürün.Örneğin; bitkilerçiçeklerrenkler ve sayılar ilk uygulamalarınız için en ideal çalışma imajlarınız olabilir.İleriki çalışmalarınızda birbirinize çeşitli objeleri kelimeler hatta cümleleri bile zihnen kolaylıkla yollayabilirsiniz.Ancak unutmayın.Telepati yeteneğinizin gelişebilmesi; yapacağınız düzenli çalışmalara ve uygun çalışma arkadaşlarınıza bağlıdır.İlk denemelerde başarılı olamazsanızhemen pes etmeyin.Pratiklere devam edin...

  Eğer belli bir süre çalışıp da başarı elde edemezseniz çalıştığınız arkadaşınızı değiştirin.İlk başta aranızda sevgi ve sempati bağlı bulunan kişileri seçmeniz daha uygun olacaktır.  Telepatik Algılayış

  Telefon çaldığı zaman ahizeyi elinize almadan önce 5-10sn durun ve kimin aradığını önceden tahmin edin.Eğer belli bir kimseden telefon bekliyorsanız bu telefonu çalışmanıza dahil etmeyin.Gün içinde çalan bütün telefonları önceden tahmin etmeye çalışın ve bir gün boyunca kaç telefon geldiğinibuna karşılık önceden kaç tanesini önceden algılayabildiğinizi not edin.Bu notlarınızı atmayın bir kenarda biriktirin.Her güne bir tarih verin ve çalışmalarınızın nasıl gittiğini kendi kendinize kontrol edin.İlerleyen günlerde hissedilir bir oranda tahminlerinizin sayısında bir artışın meydana geleceğini göreceksiniz.

  Bazı günlerde telepatik algılayışlarınızın bir diğer güne nazaran daha fazla ayda az olduğunu tespit edersenizbu o günkü psikolojik halinize bağlı olabileceği gibi aynı zamanda Biyoritmlerinize de bağlı olarak değişim göstermiş olabileceğini unutmayın.Fizikselzihinselduygusal ve sezgisel olarak bir günümüzün bir diğer günümüze uymamasının nedenlerinden biri de söz konusu ettiğimiz Biyoritmlerinizden dolayıdır.

  Telefonla yapabileceğiniz bir diğer alıştırma daaklınıza birisi geldiğinde onu arayıp o sırada sizi düşünüp düşünmediğini sormanızdı.Zihninizdeki düşüncelerin ne kadar sık olarak sizden kaynaklanmadığınıonların telepatik olarak algıladığınızı fark etmez sizi bir hayli şaşırtacaktır.

  Ancak gelecek telefon faturası sizi daha fazla şaşırtabilir

  Dikkatli olun...Bu nedenle telefon yerine çalan kapılarınızı da bu alıştırmanın içine dahil edebilir ve kapınızın zili çalındığında kimin gelmiş olabileceğini önceden algılamaya çalışabilirsiniz...

  Halk arasında “aklıma gelen başıma geldi” diye bir söz vardır...İşte siz bunu tespit etmeye çalışacaksınız...Bakalım ne kadar aklınıza gelenbaşınıza geliyor?...Bunu yaşamınızın her alanında gözlemleyebilirsiniz...

  Alıntıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş