Can alıcı noktalardan birine geldik.
Artık yoğunlaşmanız çok kolay ve vücudunuzda ki enerjiyi rahatlıkla kontrol edebilme yeteneğiniz var.

Tek bir düşüncenizle masanın üstünde ki bardağı hareket ettirebildiğinizi onu kırabildiğinizi veya uçurabildiğinizi hayal edin. Bence hayal etmekle kalmayın yapın.

Öneriler :
- Güne başlarken şöyle başlayın; işe veya okula 7 de mi gideceksiniz. 6'da kalkın. Kendinizca oluşturduğunuz meditasyonu yapın ve ardından duş alın.

- Günlük hayatta olabildiğince sinirden ve stresden uzak durun. Kuantum olumlama ile kendinizi bir bakıma tatmin edin. Egonuzu susturun.

- Akşam eve geldiğinizde üstünüzü çıkarın rahat birşeyler giyin ve yatağınıza uzanın. Derin derin nefes alın. Günün yorgunluğunu hissedeceksiniz.

Nefes almaya devam edin. Yorgun olma hissini düşünmeyin daha doğrusu yorgunluğun bedenizi terk ettiğinizi düşünün. Rahatlama hissinin ellerinizden vücudunuza yayıldığını hissedin. Etkisini göreceksiniz. Beyniniz boşalmış rahatlamış bir halde olacaksınız.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve bedeninizin hafiflediğini hissedin. Nefes almaya düzenli bir şekilde devam edin. Yatağınızından yükseldiğinizi yer çekiminin artık olmadığını düşünün.Havalandığınızı hissedin gözlerinizi açın ve tavan size doğru gelecektir. Aslında siz ona gideceksiniz. Ve bilinç yerine geldiğinde yani başka bir olgu düşündüğünüzde yatağınıza düşeceksiniz.

İleri seviyede olanlar için basit bir tekniktir. Sonra ayakta deneyin.

Levitasyonda gelişme
> Ivan - Levitasyon denemeleri

Önemli olan enerjiyi yönetmek ve ruhu saf tutmak.
Odaklanmaktır önemli olan. Yazıyı düzeltim biraz kusura bakmayın.

Alıntıdır.