TEKNİK

Malzemeler
1.Hassas terazi
2.Küçük bir cisim
3.Video çekebileceğiniz bir cihaz

HAZIRLANMA

İlk olarak kendinizi cisimleri uçurmanın imkansız olduğu düşüncesinden arındırın.Uzun süre dinlenin enerji toplayın.En önemlisi 0 düşünce durummuna geçin.

YAPILIŞ

İlk olarak cismi hassas teraziye terleştirin.Daha sonra kamerayı terazinin ağırlığı gösteren yerine gelecek şekilde yerleştirin.

Şimdi cismi herşeyiyle zihninizde canlandırana dek cisme bakın. Daha sonra gözlerinizi kapatın ve cismin ağırlığını hissetmeye çalışın.Daha sonra cismin hafiflediğini düşünün her nefes alışınızda daha hafifliyor(Bu işlemi uzun bir süre sürdürün).Şimdi de cismin yavaşça havaya kalktığını imaje edin.Her nefes alışınızda daha yükseliyor(Bu işlemide uzun bir süre tekrarlayın).Konsantrasyonunuzu bozmadan yavaşça gözlerinizi açın.Cisim bıraktığınız gibi yerli yerindeyse kameraya bakın belkide cisim yükselmemiş ama hafiflemiş olabilir.

Not: Herşeyde olduğu gibi bundada grup halde çalışarak daha iyi sonuçlar elde edbilirsiniz…

TEKNİK 2

Arkadaşlar Bu teknikte manyetik alandan yararlanacağız.
Malzemeler
1.Mıknatıs
2.Hassas terazi
3.Demir cisim
4.Video Kamera
5.2 Adet Tahta

HAZIRLANMA


Düzeneği kurun.Demir cismin mıknatıstan iyice etkilendiğinden ama yükselmediğinden emin olun.Kamera hem cismi hem göstergeyi ceksin.0 duygu durumuna geçin.

YAPILIŞ

Cismi herşeyiyle tastamam zihninizde canlandırana kadar bakın.Kendinizi cismi uçurabileceğinize inandırın.Gözlerinizi kapatın. Cismi zihninizde görün ağırlığını hissedin.Şimdi cismin hafiflediğini düşünün vede bunu hissedin her nefes alışınızda daha da hafiflesin(Bu işlem uzun sürebilir).Zihninizde cismi 0 ağırlığa getirdiğinizde havalandığını düşünün her nefes alışınızda daha yükselsin.(Bu işlemde uzun sürebilir).Konsantrasyonunuzu Bozmadan yavaşça gözlerinizi açın eğer cisim havada asılı yada mıknatısa yapışık değilse videoyu izleyin belki cisim yükselmiş ve yeniden inmiş yada ağırlığı düşmüş olabilir…

Alıntıdır.