İçinizde sevgiyle gelişen farklı bir ışık türü olduğunu hayal edin.Bu ışık türü dünya ana dan gelen enerji ile buluşup şimşek bir hal alır Şimşek rengindedir ama sıcacık ve sevgiyle hissedebilirsiniz onu bir taraftan.Onu bir hamur gibi hayal edebilirsiniz.Onu evirip çevirebilirsiniz.Bununla yapılarınızı kurabilir ve yollarınızı açabilirsiniz.

Bu özel tür ışık ile yapılandırma içinizde yavaş yavaş gelişir dokunmalar ve ışık kırılmalarının artmaya başladığını hissedebilirsiniz.

İlk önce kendinizi boşluğa bırakmakta zorlanırsınız ya da asıl eğitimin yolda gidiş üzerine olduğunu farkedip üşenebilirsiniz ama unutulmaması gereken tek kural şudur:

hayatı seversen oda seni sever-sevmezsen oda seni sevmez.net.ve merkaba sevgisiz çalışmaz.

Mer ka ba tüm bilindik tarihinizin en hassas ve en gizli konusudur.Fakat insanlar merhabanın kendileri olduğunun farkında olmalılar.kadim mısırdan gelen bilgiler dünyaya farklı dağılımlar göstermiştir doğuda ve batıda ayrı gelişimlerde bulunmuşlardır fakat aynı merkaba memranlarını ki plutoniğinde dediği gibi en basit formu davut yıldızı tabir ettikleri ama asıl adının adalet yıldızı olduğu bir formdan bizim bayraktaki 5 köşeli yıldız formuna kadar değişik formlara bürünebilmiştir.Tarihte bu enerji bilgisinin bütün insanlığın mikromakrokozmik enerji bilgisi olduğunu kabul edip bunu en hızlı şekilde enerji tüketen değil enerji üreten bir toplum olmaya programlamalıyız.Bunu yapabilmek için enerji kaynağının kendiniz olduğunu kabul etmeniz gerekmektedir.

Konuyu en dostça şöyle özetleyebilirim:
İçinde bulunduğunuz evren 3.boyutta şimşek enerjisine diğer boyutlarda daha farklı enerji türlerine bürünebilen bir enerji yumağı ve bir kaynaktan oluşan bir dönme sistemidir.Bu dönme sisteminde iki faktör ancak yaşamı doğurmayı tercih eder işte bu da sizlersiniz.

Belki ancak böyle gözlerimizi kısmadan güneşe bakabileceğizdir.Çünkü eğer biraz dikkat edersek ağacın dallanması ile şimşeğin çatallanmasını aynı form olduğunu ve bunun da enerjinin formu olduğunu görebiliriz.Su elektrik elektrik su olmak ister iki mavi böylece birleşir ve fıstığımız dünyamız oluşur.İki maviyi takip edin.

Peki merkaba nasıl merhaba der size?Nasıl sizi saran bir hayatın sizinde onu sarmanız ile dallanır ve budaklanır?Bunun için bir tek şeye ihtiyacınız var oda nefes almak.yanına su içmeyide ekler misiniz bilemiyorum ama nefes özellikle burundan alınan nefesin insan zihninde zamanda kırılma yaratarak başka gerçeklerin kapısını açtığını ve zamanı esnettiğini düşünüyorum.Üst ya da yan yada alt bedenlerinizin mutlu olduğu zamanlardan bahsediyorum.

Sadece içinde bulunduğunuz bedeni dinleyerek hayatın sizinle kontak kurmasını sağlayabilirsiniz.Kimbilir köşebaşların dönmeden artık neler olacağını bileceksinizdir.

Mısır dilinde mer: ışık ka: ruh ve bah: beden anlamına gelmektedir. ruhsal ışık beden olarak çevirebiliriz.

bu bedenimizin 17 metre çevresine kadar bir alana yayılan yaradılışın Kutsal Geometrisi'sinin formlarından oluşan ve kişiye zaman ve mekanda yolculuk etme fırsatını veren ilahi bir taşıttır.
en basit ve bilinen formu içiçe geçmiş iki tetrahedronun oluşturduğu yıldız tetrahedron formudur.


Alıntıdır...