Merhabalar sevgili dostlarım biliyorum ki hemen hemen hepiniz beyin gücünüzü geliştirip diğer insanlarda olmayan bazı yeteneklere sahip olmak istiyorsunuz. Kiminiz en çok uçmak istiyor kiminiz ise etraftaki nesneleri hareket ettirmek istiyor kiminiz ise insanları kontrol etmek yada zihinlerini okumak istiyor. Bunların hepsini yapmak isterken hiç kendi hayatlarınıza göz attınız mı? (Başarısızlıklarınıza olumsuz olaylarınıza vs.) Bazılarınızda bu tür olaylar çok sıklıkla vardır ve insanı bunaltır. Eğer isteklerinizin yerine gelmesini ve kötü olayları olmadan nasıl engelleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız lütfen okumaya devam edin.

Geleceği görmek uzun süreli çalışmalar sonucu elde edilebilecek bir yetenektir ve bizim gibi genç yaşta bir başkasının geleceği görebileceğine hiç inanmıyorum. Durum böyle olunca da bana sorulacak ilk soru şu; "Eee o zaman nasıl olayları önceden önleyeceğiz?". Tek yapmanız gereken boşa düşünmemek!

Boşa düşünmemek nedir? Psişik yetenekler ile uğraşan tüm arkadaşlarım sıfır düşüncenin ne demek olduğunu bilirler. Kısaca açıklamam gerekirse beyinin kendi kendine oluşturduğu düşünceleri tamamen bastırmaktır. Bu ilk görüşte çok zor birşey gibi görünebilir hatta şöyle bir denediğinizde bile düşünmeye başlıyorsunuz. Hiç düşünmemeyi denediğinizde aslında "hiç düşünmemeyi" düşünüyorsunuz.(Biraz karışık oldu ama anlamaya çalışın) Ama bir süre sonra bu sorunda kendiliğinden ortadan kalkıyor. Tek yapmanız gereken düşüncelerinizi dondurmak. Şimdi bu ne işe yarayacak. Kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Bu artık alışkanlık haline geldi. Düşüncelerimi dondurduğum zamanlarda işime gelen hoşuma giden olaylar oluyordu ve hatta hiç çözülemeyecek sorunlar bile sanki suçlusu ben değilmişim gibi lehime sonuçlanıyor ortadan kalkıyordu.( Kundalininizi uyandırın o çok ama çok iyi bir şekilde belirginleştirecektir bu yaşanılan şeyleri) Hali ile bunu keşfettikten sonra sürekli sıfır düşünce durumunda kalmaya çalıştım ve bir süre sonra bunu yapmak gerçek anlamda çok basit oldu. Unutmayın her düşünceniz bir etki yaratıyor. Düşünceleriniz bazen size gelmesi gereken iyi şeyleri engeller bazı kötü şeyleri ise size çeker. Onun için gereksiz düşünmek bize yasak Şimdi birde bazı amaçlarımız isteklerimiz yerine gelsin diye beyin gücümüzü kullanacağız. Bunun içinde öncelikle sıfır düşünce durumunda kalmayı öğrenmiş olmamız gerekir. Siz sıfır düşünce durumundayken artık evren size hizmetkar olur. Yani çok nadir düşündüğünüz için hali ile istekleriniz berrak ve kesin bir enerji oluşturur. Bu da ok gibi hedefe saplanır. Ve şu açıklamayı eklemek istiyorum. Sıfır düşünce durumunda ne kadar kalırsanız. Düşündüğünüz herşey olmaya başlar.(Bu güzel olduğu kadar tehlikelidir de. Ama ben bunun için size kundalini reiki öneriyorum. Hem kundalininiz uyanmış olur. Hemde her düşünceniz sizin lehinize geri dönmeye başlar.) Ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum; Sıfır düşünce de kalmayı öğrendikten sonra artık beyniniz de Alfa dalgaları yaymaya başlar ve hem bedensel hem ruhsal olmak üzere tamamen şifalanırsınız bir çok sorununuz ortadan kalkar. Okuduğunuz için teşekkür ederim...

Tufan Karaçam

Alıntıdır.