Evdeki konforunuzu artıracak 12 eşya

Akıllı ve internet üzerinden kontrol edilebilir bu ev eşyaları evdeki konforumuzu anında artıracağa benziyor.Teknolojinin gelişmesi ile ev otomasyonu kavramını öğrenmiş olduk.
İşte evdeki konforunuzu artıracak 12 eşya...


Kablosuz bebek monitörü

Bebeğinizi odasında izlemek için hala walkie-talkie bozması statik gürültülü cihazlar kullanıyorsanız bu cihaz size göre. Bu yeni nesil aygıt uzaktan kontrol edilebilen kamerası ve kablosuz bağlantısıyla son derece işlevsel. Ayrıca uzaktan üstündeki gece ışığını açıp kapatabiliyor veya müzik de çalabiliyorsunuz.


Winbot cam temizleme robotu

Cam silmeye zaman harcamaktan cam silerken akrobasi yapmaktan ya da temizlikçiniz aşağıya düşecek korkusu duymaktan bıktıysanız buyrun size cam temizleme robotu.Nest termostat

Nest akıllı bir evde bulunması gereken yeni nesil bir termostat. Günlük rutininizi öğrenerek mevsimine göre evinizi en akıllı şekilde ısıtıyor ya da soğutuyor. Isıtma ve soğutma masraflarınızı %20'ye kadar azaltabiliyor. Nest aynı zamanda cep telefonuyla da kontrol edilebiliyor.


IROBOT scooba

IRobot akıllı bir elektrikli süpürge. Bunu alınca bir daha evi süpürmekte zaman kaybetmeyeceksiniz; evin yer temizliğini siz başında durmaksızın yapacak. En güzeli de yüzeydeki bakterilerin %993'ünden kurtulmuş olacaksınız.
Smarter home starter kit

Siz dışarıdayken ya da uyurken evinizde bir kapı ya da pencere mi açıldı? Bir hareketlilik mi var? Smarter home starter kit size hemen haber verecek. Ayrıca bu aygıtla kapıları uzaktan kilitleyip açabilecek evin ışıklandırmasını açıp kapatabilecek elektrikli ev eşyalarını kontrol edebileceksiniz.
Moxie bluetooth duş başlığı

Duşta müzik dinlemek veya şarkı söylemekten hoşlanıyorsanız bu eşya tam size göre. Bu duş başlığı aynı zamanda bluetooth ile çalışan bir hoparlör!
Fujifilm Instax yazıcı

Cep telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları son derece kolay bir şekilde basabileceğiniz bir mini yazıcı. Evdeki fotoğraf albümü boş kalmasın değil mi?
Flower power bitki kontrol aygıtı

Bitkilerinize daha iyi bakmanız için harika bir araç. Bu bluetooth bağlantılı araç sıcaklık nem ışık ve toprağın tuzluluğunu ölçüyor sahip olduğu bitki veritabanındaki koşullarla karşılaştırıyor ve size raporluyor. Dolayısıyla bitkinizin neyinin eksik olduğunu sürekli takip edebiliyorsunuz.
Yoga Tablet Pro 2

Bu bir tablet ama çok faydalı bir özelliği var. Ekranını 50 inch boyutuna kadar herhangi bir yüzeye yansıtabiliyor. Televizyon değiştirme planınız varsa bunu alıp hem TV hem tablet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Aether cone

Aether cone internet erişimi olan yüksek kalitede ses veren akıllı bir hoparlör. Zaman içinde sizin ne zaman nerede ne dinlediğinizi öğrenerek buna göre müzik çalıyor.

Ring kapı zili

Ring bir kapı zili. Kamera ve diafon özelliği var. İnternet erişimi olduğu için evde olmadığınız zamanda bile kapınızı kimin çaldığını görebiliyor bu kişilerle konuşabiliyorsunuz.

Isıtıcı kaşık

Çay ve kahve tiryakileri için işlevsel bir cihaz. Sıcak içeceğinizin sıcaklığını muhafaza etmek istiyorsanız bu kaşığı almalısınız. Bardağınıza koyup çalıştırdığınızda verdiği ısı ile içeceğinizin soğumasına izin vermiyor.