Kıyafete yapışan sakızı çıkarmanın kolay yolu

Kıyafetinize yapışan sakızı çıkarmak için çok mu uğraştınız? Bu pratik yöntemle kıyafetinizdeki sakızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yalnızca biraz zamana ihtiyacınız var.

Kanal 360'ta yayınlanan 'Yeliz'in Günlüğü' adlı programın sunucusu Yeliz Güler kıyafete yapışan sakızı çıkarmanın kolay bir yolunu anlattı...
Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak için sözleştiniz. Saçlarınız yaptınız makyajınızı bitirdiniz ve kombininizi hazırladınız ama o anda bir şey farkettiniz. Giymeyi düşündüğünüz kıyafetinize sakız yapışmış!
Eğer giyecek başka bir şeyim yok diye düşünüyorsanız ya da ille de onu giymek istiyorum diyorsanız sizi bu durumdan kurtaracak bir formülümüz var. Yalnız bu işlem için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
Tişörtünüzü buzlukta bekletin

İhtiyacınız olan tek şey bir buzdolabı poşeti... Tişörtünüzü katlayın ve buzdolabı poşetinin içine koyun. Poşetin içine koyduğunuz kazağınızı buzdolabının derin dondurucu bölümüne koyup yaklaşık 1 saat bekletin.
1 saat sonra kazağınızı aldığınızda sakızın oldukça sertleşmiş olduğunu faredeceksiniz. Böylece sakız tişörtünüzden kolayca ayrılacak.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]