Kedinize baktiginizda ve o size geri baktiginda bir hayvanin gözleri vasitasi ile kendinize bakiyorsunuz. Garip ama dogru. Bu yaratiklar da hizmet için gelirler. Onlar kosulsuz enerji kosulsuz titresim ile gelirler.

Özellikle kediler psisik enerjinin çok güçlü koruyucularidir. Onlarin bedenlerinden yaydiklari titresimler psisik enerjiyi çözebilir/dagitabilir. Çok sikça kediler bir kisinin yanina gelip oturmayi veya o kisinin üzerinde uyumayi isteyebilir. Ciddi saman nezlesi olmadiginiz sürece kedileri kovmayin. Aksirirsiniz ve konsantre olamazsiniz onun yapilmasi gerekir. Eger buna tolerans gösterebilirseniz hayvanin sizinle birlikte olmasina izin verin. Bu hayvan psisik enerjiyi görebilir titresimi anlar ve onu dönüstürmeniz için size yardim eder.

Köpekler de çok psisik yaratiklardir ve Dünyanin içinde ve çevrede ve evin içinde nelerin gerçeklestiginin çok bilincindedirler bu nedenle böyle sadik koruyuculardır.

Psişik Kedilerle İlgili Hikayeler;

Küçüklüğümden beri hep özenmişimdir psişik yetenekleri olan insanlara durugörü yeteneğimin gelişmiş olmasını isterdim hep...

Aylar önce kayan bir yıldız görüp fırsat bu fırsat diyerek durugörü yeteneğimin olmasını dilemiştim...

(sonradan öğrendim ki aslında o bir yıldız değil bir uçakmış)...
Kendimi kaptırmış yolda dükkanların vitrinlerini incelerken çamurlu yolların arasından bana doğru büyük adımlarla ilerleyen bir kedi tüm gücüyle miyavlarken ne olduğunu anlamaya çalışmak için etrafıma bakınıyordum ve bana doğru gelen bir kedi sürüsüyle karşılaştım...

Sürünün başı tüm kedileri seferber ediyordu etrafıma bir kedi diğer kediye sesleniyordu böylece mahalledeki tüm kediler bana miyavlıyorlardı...

Yoldan geçenler kedilere yemek verdiğimi düşünüyorlardı yanımda yemek yoktu ki.
Bir süre sonra sayıları o kadar çoğaldı ki hareket edemez oldum İzmir'de yaşayanlar bilir İzmir'de ki kedi nüfusunu...

Okula geç kalmakla beraberinde bir türlü kurtulamamıştım kedi topluluğundan sonra insanların yardımıyla zorda olsa kurtulabildim...

Sonra geceleri rüyalarımda hep yarın ne yapacağımı görmeye başladım arkadaşımın evine gitmediğim halde nasıl bir yer olduğunu görebiliyordum eskidende oluyordu ama bu kadar çok değildi...O gün anlam veremediğim kedilerin bana yetenek bahşetmiş olduklarını düşünmekteyim bir tür "Cat Woman" tarzı bir şey olmuş olma ihtimali var yada benim hayal gücüm fazla yüksek ama birden bire gerçekleşen bu durumun sebebini bulamadım bende bu duruma bağladım mecburen şu anda bu yazıyı okuyorsanız ya saçmaladığımı düşünmüşsünüzdür yada 16 yaşındaki bir kızın böyle bir saçmalama yeteneğine nasıl sahip olduğuna gülmüşsünüzdür...İnanın bana hiç bir şeyi kafamdan uydurmuyorum...Sonra her şeyi görmeye başladım arkadaşımla kavga gedeceğimi ne alacağımı kiminle konuşacağımı hatta aynı konuşmaları görmeye başladım her şeyi görüyordum en gereksiz olanını bile...Bu durum beni mutlu etmişti ama hiç kimseye söylemiyordum çünkü anlatınca yeteneğimi bir iki aylığına kaybediyorum...Ne kadar hoşuma gitse de hiçbir zaman kendimi özel bulmadım sıradan bir şeymiş gibi geliyordu hep...

Sonra bir gün sevdiğim birine bir şey olacağını gördüm onu aradım bir şeyi var mı diye merak etmiştim sesi gayet iyi geliyordu bende kötü bir şey olmasın diye söylemedim aynı gün hiçbir şeyi yokken birden kötü oldu çok vicdan azabı çekiyordum keşke söyleseydim diye o hastanedeydi ve elimden hiç bir şey gelmiyordu ama bir şey yapmak zorundaydım o benim için her şeyi yapardı bir telefon konuşmasının bu kadar değerli olduğunu hiç tahmin etmezdim benimle tekrar konuşması için her şeyimi verirdim inanın bana…

İşte o zaman geleceği bilmenin hiçte güzel bir şey olmadığını anladım çünkü elinizden birşey gelmiyor..Ne tuhaf ben kadere inanmam kaderin cilvesi bana gülümsüyor….

Onun son konuşmamız olduğunu bilseydim başka şeyler söylerdim..

Siste Önümüze Çıkan Kediler

Kedilerle her zaman bir bağım olmuştur. Çok gençken anneannemin evinde kedi ruhları görürdüm. Benim de Yoda isminde bir kedim vardı ve birbirimize çok yakındık. Bir kaç yıl önce Cadılar Bayramında Yoda o zamanlar ki erkek arkadaşım Jeff ve ben bazı arkadaşlarımızı görmek için Kuzey’e gidiyorduk. Jeff yolun yarısında kedim yüzünden mola vermek zorunda kalınca çok kızmıştı ve Yoda da arabadan kaçmaya çalışmıştı. Yoda ikinci kez kaçmayı deneyince Jeff onu sertçe yakalayıp arabanın içine atmıştı. Ne yazık ki Yoda’nın burnu hafif de olsa yaralanmıştı. Jeff’e bu davranışından dolayı çok kızmıştım. Yoda da ben de kızmış olsak da Kuzey’e doğru yolculuğumuza devam edecektik. Hava çok karanlıktı ve her yer sis içindeydi.

Yolda giderken birden karşımıza yolun ortasına oturmuş kediler çıkıverdi. Hareket etmiyorlardı ve biz de mecburen durmak zorunda kaldık. Jeff onların yanından her seferinde geçmeye kalktığında kedilerden bir kaçı arabanın önüne yönelip tekrar yola oturdular. Jeff 7-8 kere benzeri denemelerde bulundu ama sonuç hep aynıydı. Sonunda Jeff yüksek sesle “Tamam mesajı aldım” diye bağırdı. Yola baktık. Kediler yolda değillerdi.

Dobe'un Ziyareti

Biliyorum bir çok kişi ruhların küresel şekillere girdiği konusunda şüphelidir ama küresel biçim ruhların iletişim kurabilmesi için gereklidir. Evde çekilen fotoğraflarımıza bir gün tekrar bakarken resimlerin birinde kürsel bir görüntü gördüm. Fotoğrafın negatifine sahiptim ve olabildiğince görüntüyü büyüttürdüm. İnanılmazdı. Yıllar önce benimle yaşayan beş kedimden Dobe küresel görüntünün içinde yer alıyordu. Oysa bu fotoğraf çekildiğinde Dobe bizimle artık değildi. Dobe bizi ziyarete gelmişti. Buna o kadar çok sevindim ki.

Küller ve Kediler

Kedim 5 yıl önce öldü. Yediği her şeyi kusacak derecede kötü bir hastalığa yakalanmıştı. Açlıktan ölme noktasına gelmişti. Onu bu halde görmeye dayanamıyordum. Sonunda acısına son vermek için onu uyutmaya karar verdim. Daha sonra onu yaktırıp küllerini çimenlere savurdum. Ama bir süre sonra küllerinin yine aynı kutuda durduğunu gördüm ve hala da benimle.

Ölüm ve Barışma

Nişanlımla yeni bir eve taşınmış ve de bir kedimiz olmuştu. İlk zamanlar her şey yolunda iken bir süre sonra anlaşamaz hale geldik. Her ikimiz de kedimizi çok seviyorduk ama bir arada yaşayamıyorduk. Sonunda ayrılmaya karar verdik. İşte tam o günlerde kedimiz hastalandı.

urumu bir türlü iyileşmiyordu. Kedimiz gün geçtikçe sağlığını kaybederken ona olan
üzüntümüzden dolayı nişanlım ve ben tekrar yakınlaşmaya başlamıştık. Veteriner onu kaybedeceğimizi söylediğinde nişanlım ağlamaya başlamıştı. O an nişanlımı ne kadar çok sevdiğimi anladım. Kedimizi kaybettik ama ilişkimiz sanki tekrar doğdu. Sanki içimden bir ses kedimizin bizi barıştırmak için bizi terk ettiğini söylüyor.

Zepplin'i Ziyareti

Benim de komşumun da kedileri vardı. Komşumun kedilerinden Zepplin bizim bahçeye gelmeye bayılırdı. Bir Salı günüydü ve bahçede oturmuş sigara içerken Zepplin gelip kucağıma oturdu. Her zamanki gibi onu sevdim. Sonra atlayıp gitti. Komşumla bir kaç gün sonra karşılaştığımda onu çok üzgün gördüm. Sorduğumda Zepplin’i kaybettiklerini öğrendim. Zepplin Cumartesi günü vefat etmişti. Ama nasıl oluyordu da ölümünden üç gün sonra bizim bahçemize ve benim kucağıma gelebiliyordu.