İndigo çocuk Yeni Çağ teorisine göre sıra dışı ve doğa üstü özellik veya yeteneklere sahip olduğuna inanılan çocuklardır.


İndigo çocuk kavramı 1990’ların sonuna doğru bir dizi kitap ve yayınlarla sonraki on yılda bazı filmlerle popüler ilgi kazanmıştır.Ah bu Hollywood! Son 100 yıldır çocukların yeni bir “türü” ABD Çin Meksika Rusya ve diğer ülkelerin dikkatini çekti. Bunun sebebi bu çocukların sıradışı fiziksel psikolojik ve duygusal nitelikleri onları standarttan ayırıyor olması. Bu çocuklar ileri deha güçlenmiş bağışıklık sistemi veya yüksek derecede yetenekli zeka sergileyebiliyor. Aynı zamanda paranormal özellikler taşıdıkları da belirtilir.

Peki neden bu tür çocuklar ortaya çıkmakta?

2012 yılı bazılarına göre kıyamet bazılarına göre ise yeni bir başlangıcın sembolüydü. Maya takvimi korkusu tüm dünyayı esip geçmişti hatta. Bazı kaynaklar 2012 ”Altın Çağ (Yeni Çağ)”ın başlangıcı diye söz eder.Ama bana göre bu çağ zaten 2013’te başlamıştı ve indigo çocuklar bu zamanda dünyamızda artışta bulunmaya başladılar. Asıl sorumuza dönecek olursak ”Altın Çağ”ın başlamasıyla bu tür çocuklar bizimle beraber Dünya’mızı daha fazla paylaşmaya başladılar.

İndigolar bir zamanlar Dünyada hüküm süren en eski bilinçlilik türlerinden birinin gerçek temsilcileridir. Ve onlar gelmekte olan şeylerin yol – göstericileri olarak geliyorlar ve dizayn ve niyet ile buradalar. Onlar buradalar daha büyük tekamülsel bir misyondaki rollerini tamamlamaları istendi. Bu misyonlar insan gen kodunu tersine çevirmek – mutasyona uğratmak ve Dünya insan soyundaki potansiyel orijinal Elmas Güneş 12 iplik DNA kalıbını yeniden restore etmektir.

Plan hala maddenin en yüksek harmoniklerinde oturan yüksek tekamülün yetişkin ırklarının üyeleri tarafından yönetilmektedir. Onlarla beraber zamanla dünyamızdaki ırk DNA kalıbı ve bilinç düzeyi de değişecektir.


Teoride Dünya’mızda son zamanlarda yaşanan büyük kaoslar ve bilinçsizlik düzeyi indigo çocuklar sayesinde temizlenecektir.