Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Özgecan Aslan'ın Babası Mehmet Aslan Kızını Öldükten Sonra Gördü

  Özgecan Aslan ‘ı babası Mehmet Aslan öldükten sonra görmüş. ‘Bu rüya değil’ diyen Mehmet Aslan bakın kızını meleklerin arasında nasıl görmüş.


  Özgecan Aslan ‘ın her sözüyle kamuoyunu derinden etkileyen babası Mehmet Aslan verdiği röportajla yine sarstı. Ayşe Arman ‘a konuşan Mehmet Aslan kızını öldükten sonra gördüğünü söyledi. ‘Rüya değildi’ diyen Mehmet Aslan “Bu anlatacaklarımı rüya değil durugörü. Bizzat yaşadım. Çok büyük bir alanda binlerce meleğin olduğu bir yerde’ dedi.

  Türkiye Mehmet Aslan ‘ın dehşete düşüren bir cinayetle tanıdı. Kızı vahşi şekilde öldürülen Mehmet Aslan öylesine mülayim öylesine sevgi doluydu ki Özgecan’ın katillerine lanet yağdıranları sarstı.

  Mehmet Aslan 14 Şubat’ta kızını mezara koyduktan aylar sonra Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman’a verdiği söyleşiyle yine tüyleri diken diken etti. Kızının yokluğuna alışamayan Mehmet Aslan bazı sabahlar oğluna ‘Ablanı kahvaltıya kaldır’ diyormuş.

  Mehmet Aslan yaşadığı acıyı “Evladınız… Ötesi var mı? Yokluğuna alışabilmek mümkün değil. Benim günlerim hâlâ zihnimde bir takım şeyleri anlamlandırabilmekle geçiyor. Kabul etme süreci zor. Çetin bir imtihan oldu hepimiz için. Biz yarayı kalpten aldık. Ömrümüzün sonuna kadar bu yarayla yaşayacağız” diyerek anlatıyor.


  RÜYA DEĞİL ÖZGECAN’I GÖRDÜM
  Mehmet Aslan’ın Özgecan’ın ölümünden sonra yaşadığı bir olay var ki tüyleri diken diken etti. Mehmet Aslan kızını ‘meleklerin arasında’ gördüğünü söyledi. ‘Rüya olmadığını’ vurgulayan Mehmet Aslan olayı şöyle aktardı;

  -“Özge’m ebedi olan bir âleme bir melek olarak gitti. Bu söylediklerim inanç değil. Şu an nerede olduğunu gördüm ben… Bu anlatacaklarımı rüya değil durugörü. Bizzat yaşadım. Çok büyük bir alanda binlerce meleğin olduğu bir yerde beyaz elbiseler içerisinde gördüm kızımı. Bembeyaz kanatlan vardı çok güzel ve çok mutluydu. Yüksek ruhsal tekamüle sahip olduğunu düşündüğüm ruhların arasında kızım sahneye geldi ve herkes onu alkışlamaya başladı. “Güzel meleğimiz başanyla görevini tamamladı ve aramıza geldi!” dedi uhrevi bir ses. Ve ekledi:

  “Şimdi sıra sizde hazır mısınız?” Tekrar ediyorum bunu rüya şeklinde değil durugörü olarak gördüm. Özge’m öyle muhteşem bir ilahi yapının içerisinde yürüyordu ki arkasında yüzlerce küçük melek onun bembeyaz giysisini duvağını arkasından tutuyordu.


  BÖYLE BİR DURUGÖRÜ GÖRMEK MÜMKÜN MÜ?

  Ayşe Arman duydukları karşısında “Mehmet Bey bu anlattıklarınızı okuyanların bir kısmı “Böyle şey olmaz!” diyebilir…” hatırlatması yapınca Özgecan’ın babası şunları anlatıyor;

  -“Efendim dünyada böyle bir şeyin olabileceğini bilen çok insan var.

  Zaten mesele bunların doğru olmadığını düşünen insanlara doğru olabileceğini göstermek. Bu de sadece sevgiyle görülebilecek hissedilebilecek bir şey. Yanlış anlaşılmasın hissetmeyen biri sevgisizdir demiyorum. Sadece ruhsal tekamül açısından daha aşağı bir mertebede olduğu söylüyorum. Amaç da zaten insanların bilinç seviyelerinin yükseltilmesi genç ruhların yollarını bulabilmesi.

  Gelişmiş kozmik bilince sahip birçok insan var indigo çocuklar var mesela. Bu çocuklar ruhsal tekamül açısından çok yüksek seviyelerde olabiliyorlar. Özge’m de bir indigo’ydu. Sürekli iyilik yapma peşindeydi. ”

  BİLGİYİ BİLEN ALLAH’TIR

  Mehmet Aslan kızının ölümünün de bir hikmeti olduğunu düşünüyor. Toplumun olayı çok hızlı bir şekilde unutmasını ‘tüm dünya böyle diyerek’ şöyle izah ediyor;

  Bu çağın adı “bilgi iletişim çağı” ya zannediyorlar ki teknolojiyle bilgisayarla ilgili. Hayır bilgi iletişim çağı bu değil. Bilgiyi bilen Allah’tır. Evrensel bilginin insanlara ulaştınlacağı bir çağdayız. İnsanlık yakın bir zamanda evrensel bir bilgiyle karşı karşıya kalacak. Gerçek bilgiyi idrak edebilmek için de evrensel sevgi ve banş gerekiyor. Allah’ın bilgisine muhatap olacak insanlar bu bilgiye nefret ve şiddet duygularıyla muhatap olurlarsa mahvolacaklar. İnsanlık hem kurtuluşun hem de büyük bir başlangıcın eşiğinde. Bilgi yakında iletilecek.

  Henüz bu bilgiye sadece yüksek tekamüldeki insanlar muhatap. Kısmi olarak derece derece başkalarına da ulaşacak. Sevgi ve barışı tüm dünyada tesis edebilmek için uğraşan insanlar var. Bizler değişmek ve dönüşmek zorundayız…


  MAHKEME-İ KÜBRA KURULACAK

  Mehmet Aslan Özgecan’ın katiline verilecek cezayla ilgilenmiyor. Bunun sebebini de şöyle anlatıyor;

  -“Bakın bu olayı gerçekleştirenler iki ya da üç kişi değil. Bu cinayeti tüm toplum işledi. Bu cinayet tüm insanlığın işlediği bir cinayet.

  Dolayısıyla bu dünyada görülecek olan mahkeme benim nazarımda temsili bir mahkeme olacak. Çünkü bu acı olay ilahi takdirin bu şekilde tecelli ettiği bir olay. Hikmetini maalesef birçok insan hâlâ kavrayamadı. 19 yaşında gencecik bir kızın hayallerinin yok edilmesi bütün insanların hayallerinin ve geleceklerinin yok edilmesiyle eşanlamlıdır. Kızımın çığlığını bütün insanlann kalbinde en derin şekilde hissedilmiş olması gerekir. Tekrar ediyorum kurulacak mahkeme temsili bir mahkemedir. Bu mahkemenin üzerinde Mahkeme-i Kübra olacaktır…”

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Görmüş olabilir. Böyle olayları yaşayan tek kişi değil. Ama melekler içinde melek olarak görmesi kendi bilinçaltındaki düşünceleri olabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş