Hatırlayacağınız gibi Crysis 2' nin sonunda Alcatraz (yönettiğimiz eleman) giysiyle birlikte uzaylı tüpüne girmişti ve giysi bize yalvarıyordu. " Çık artık ısı kaynağından asker" sonrasında Prophet' ı gördük. o sahneler müthişti. uzaylılar tek tek yere düştüklerinde kamera bizim elemana yaklaşmıştı ve bizim eleman esrarengiz bir şekilde "benim adım Prophet" demişti.

bütün sırlarıyla biten oyunda Prophet'ın ruhu bize mi geçmişti? bütün bu cevapları 3. oyunda bulacağız gibi gözüküyor.

öncelikle grafikten bahsetmek istiyorum sayın T-O üyeleri. yeni CryEngine 3 ' ü kullanan CRYTEK bu işi nasıl yapacağını gerçekten iyi biliyor. Artık oyunu oynarken "içinde olmak" terimini sınırlarına kadar yaşayacağız. tabi bu sistemi iyi olmayanlar için kötü bir haber anlamına geliyor.

sonrasında ise oyunun içeriğinden bahsetmek istiyorum. Teknolojik ok (Teaser Trailer' ında görmüşsünüzdür) biraz dikkatimi çekti açıkçası. Bazı kişiler bunun oyunu ilkelleştirdiğini söylese de bence iyi düşünülmüş. Başka bir konu ise Trailer da izlediğim kadarıyla Prophet oluyoruz. yada giysiden başkasında da var. New York' u tamamen uzaylılardan temizlemek bizim amacımız. En çok merak edilen sorulardan biri ise bu 3. oyunda sadece uzaylı mı avlayacağız? oldu. umarım öyle olmaz çünkü bir oyuncu olarak ben kan görmeden bir oyunu oynayamayanlardanım. Anlayacağınız umuyoruz ki Cell (insan düşmanlar) tekrar karşımıza çıkar ve pelerin modumuzla onları bir güzel avlarız...

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]