Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Far Cry 4 Hileleri – Para XP Karma
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda serinin dördüncü oyunu olan Far Cry 4 hilesinden bahsedeceğiz. Şimdi öncelikle söylemeliyim ki bu oyunda Age of Empires Sims v.b. oyunlarda yer alan ve kodu yazdığımız gibi bize para veren bir para hilesi yok. Bu tarz kodların yer almaması işimizi biraz zorlaştıracak olsa da Far Cry 4’de hızlıca para XP ve karma kasabileceğimiz bazı yollar var. Bende bu yazıda bu yöntemlerden birini konu alacağım. Konunun ilgi çekmesi halinde diğer yöntemleri de ekleyerek yazıyı güncel tutmayı planlıyorum.

Far Cry 4 Karma ve Para Kasma Yöntemi
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Bu yöntemde ihtiyacımız olacak ekipmanlar: Ok (Recurve Bow) Yem (Bait). Bu yöntem için öncelikle ‘Kyra Tea Factory’ adı verilen yerin güneybatısında yer alan Clouded Leopard bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bölge oyunun en başında da açık olduğu için oyuna yeni başlayan arkadaşlar da bu yöntemi sorunsuz kullanabilir. Ulaştığınız yerdeki tepeye çıkın ve tepeden yemi leoparları çekmesi için atın. Gelen leoparı güvenli bir şekilde okunuzla öldürün. Aslında ok harici bir silah da kullanabilirsiniz ancak ok kullanmanız halinde öldürdüğünüz 1 leopardan 2 kat deri elde edeceksiniz. Yani kazancınız da iki kat daha fazla olacak. Bu yüzden ben ok kullanmanızı öneririm. Çantanızdaki tüm yemler bitene kadar bu işleme devam edin ve bittiğinde aşağı inerek derilerini yüzün. Yüzdüğünüz bu derilerin her birini 16000 Rupee‘den satabileceksiniz. Bu yöntemi kullanarak ben sadece 10 dakikada 500000 Rupee kazandım Tabi sadece Rupee kazanmıyorsunuz aynı zamanda Karma puanınız da hızla artış gösteriyor.

İpucu: Eğer daha büyük bir yem çantasına sahip olursanız yani çantanızı upgrade ederseniz bu yöntem ile daha hızlı para kazanabilirsiniz.

Belirli aralıklarla yazıyı güncellemeye çalışacağım takipte kalın Yorumlarınızı bekliyorum.