The Sims 4 Hileleri

Tüm okuyucularımıza merhaba bu yazımızda geçtiğimiz hafta içerisinde çıkış yapan The Sims 4′ün hilelerini paylaşacağız. Sims 4 hileleri serinin önceki hilelerine oldukça benzer. Yazımızın devamında bu zamana kadar bilinen tüm The Sims 4 hilelerini bulabilirsiniz. Sims 4 para hilesi de yer alan konumuzu beğeneceğinizi umut ediyoruz. Yazıyı elimizden geldiğince ve yeni hileler eklendikçe güncelleyeceğiz. Bu güncellemeleri takip edebilmek için konumuzu belirli aralıklarla takip etmenizi tavsiye ederiz. Sims 4 hileleri ilgili yorumunuzu veya istek hilelerinizi en altta bulunan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

The Sims 4 Hileleri Nasıl Kullanılır ?


  • Oyuna giriş yapın ve ardından CTRL + SHIFT + C tuşlarına aynı anda basın. Karşınıza yazının en altında yer alan resimde görebileceğiniz gibi bir hile konsolu (sol üstte) gelecek.
  • Aşağıda paylaştığımız Sims 4 Hilelerini bu konsola yazın ve aktif hale getirin. Hepsi bu kadar.

Hile Kodu Açıklaması help Kullanılabilir tüm hileleri size listeler. death.toogle Kapalıyken karakteriniz (sim’iniz) asla ölmez. freeRealEstate [on/off] Açıkken tüm evler ücretsiz olur. Not: Bu hileyi sadece yaşadığınız dünyada kullanabilirsiniz. fullscreen Oyunu tam ekran yapar. headlineEffects [on/off] Sim’lerin üzerindeki düşünce rüya gibi durumlarda çıkan balonlar pasif hale gelir. kaching Para hilesidir bütçenize 1.000 Simeleons ekler. motherlode Oyunda en sık kullanılan para hilesidir bütçenize 50.000 Simeleons (para) ekler. resetSim [Ad][Soyad] Ad-Soyad’ını yazdığınız Sim’i resetler. Shift’e basılı tutarak ] Seçtiğiniz nesnenin boyutunu arttırır. fps [on/off] Sahip olduğunuz FPS değeri ekranda yer almaya başlar.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]