Mafia 2 oyununun bitirilmiş save dosyasını indirerek geçemediğiniz ve zorlandığınız bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz

  • 1 Bitirilmiş Mafia 2 Oyunu
  • 2 Mafia 2 Save Dosyası Kurulumu


Bitirilmiş Mafia 2 Oyunu

En sevilen oyunlardan birisi olan Mafia 2 oyunu bir çok oyunseverin vazgeçemediği yapımların başında geliyor. Özellikle mafya oyunu severler için hazırlanan bu ve Amerika’nın İtalyan mafyasını konu alan oyunu oyunu oynamak kimi zaman oldukça zor olabiliyor. Görevleri yerine getirmekte zorlanıyorsanız bu yama işinizi görecektir.

Mafia 2 %100 Bitirilmiş Save Dosyası ile ile hem geçemediğiniz bölümleri geçebileceksiniz hemde bulamadığınız koleksiyon eşyalarını aramak için zaman kaybetmeyeceksiniz. Tamamlanmış Mafia 2 oyununun Save dosyasını indirin ve keyfinize bakınMafia 2 Save Dosyası Kurulumu

Mafia 2 Save Dosyasını kurmak için Windows 7 ve 8 bilgisayarlarda Zıp klasörünün içerisindeki dosyaları şu dizine aktarmanız gerekiyor:

C:\Users\KULLANICI ADI\AppData\Local\ Local\2K Games\Mafia II\Saves\

Aşağıdaki resimde bulunan adres çubuğuna bu komutu girerseniz hedeflediğiniz klasöre kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Windows XP kullanıcılarını ise farklı bir adrese yönlendirmemiz gerekiyor. Yapacağınız işlem tamamen aynı ama varmanız gereken yer şu dizin:

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287

Yamanın indirme linkleri şöyle; Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Alternatif: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]