Türkçe Hitman: Blood Money Keyfi

Hitman hayranlarının severek oynadıkları bölümlerden birisi olan Hitman: Blood Money oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Özellikle hikayesi ile ön plana çıkan Hitman: Blood Money oyununu daha iyi anlamak ve oyundan daha iyi keyif alabilmek için Türkçe olarak oynamak çok önemli. Hele bir de İngilizce ile arası iyi olmayanlar için…

Sesleri grafikleri ve görselliği ile ön plana çıkan Hitman: Blood Money’de görevleri daha doğru ve anlaşılır bir şekilde yapabilmeniz kolaylaşacak. OyunCeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yama oyunu tamamen Türkçeleştiriyor.
Hitman: Blood Money Türkçe Yama sayesinde oyun menüleri ve diyaloglar tamamen Türkçe oluyor. Bu sayede kullandığınız silahlardan tutun da karakterlerin söylediklerine kadar tüm kısımları kendi dilinizde oynayabiliyorsunuz. Yamayı kurarken tek yapmanız gereken RAR dosyasının içinden çıkan kurulumu çalıştırmak ve böylece Türkçe dil dosyalarının oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalanmasını sağlamak.

Bu Türkçe Yama tek kişilik oyunu kapsamaktadır. Ayrıca yama Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemleri ile uyumludur.

Yamayı indirmeniz için 3 adet alternatif link veriyoruz: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] - Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] - Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]