GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununun bitirilmiş bu kayıt dosyası bütün görevler tamamlanmış ve bütün silahların kilidi açılmıştır

  • 1 Bitirilmiş GTA 4 Dosyası
  • 2 Save Dosyası ile Oyun Açma

Bitirilmiş GTA 4 Dosyası

Grand Theft Auto IV yani kısaca GTA 4 oyununu oynarken zorlanıyorsanız ve bazı bölümleri geçemiyorsanız bu save dosyasını kullanabilirsiniz. GTA 4 oyununun %100 bitirilmiş hali olan bu kayıt dosyası sayesinde tamamlayamadığınız görevleri geçebileceksiniz.

Grand Theft Auto IV Save dosyası sayesinde oyundaki bütün görevler tamamlanmış olacak oyunda çok paranız olacak ve en iyi silahların kilitleri açılmış olacak.

Bu kayıt dosyası tamamen hilesiz bir şekilde oluşturulmuştur. Oyunu daha eğlenceli ve zorlanmadan oynamak isteyenler için harika bir yama.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Save Dosyası ile Oyun Açma

GTA 4 oyunundaki normal oyun kayıtlarınız: C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games adresi üzerinde bulunmaktadır. Eğer daha önce oyunu oynayıp bir kayıt dosyası oluşturmadıysanız yüzde 100 kayıt dosyası ile oyun açmadan önce mutlaka bir oyun başlatarak kaydedip çıkın. Daha sonra yukarıda yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalayın. İndirmiş olduğunuz dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx’i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı oyuna girebilirsiniz.

Save dosyası Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemleri ile uyumludur.

Save dosyasını indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]