Dead Space 2 oyununu Türkçe olarak oynamak istiyorsanız bu Türkçe dil dosyasını indirmelisiniz.

Dead Space 2 Oyununu Türkçe Oynayın!

Korku dolu maceranın devam ettiği oyunun ikinci serisinde kahramanımız Isaac Clarke yeni maceralara atılıyor. Uzaylıların elinde ilk oyunda kurtulan ve ikinci oyunda The Sprawl isimli şehirde uyanan karakterimiz kendisini yeni maceraların ortasında bulacak.

Oyunun hikayesine daha iyi hakim olabilmek ve oyunda daha iyi keyif alabilmek için Türkçe oynamanız gerekiyor. İngilizce bilmeyenlerin zorlanacakları oyunda bu Türkçe yama ilaç gibi gelecek.


Dead Space 2 Türkçe yama dosyası OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanmıştır. Bu yamayı yükledikten sonra oyundaki diyaloglar ve konuşmalar Türkçe altyazı şeklinde karşınıza geliyor.

Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz RAR dosyasının içerisindeki kurulum dosyasını çalıştırmak ve böylece yamanın kurulmasını sağlamak.

Türkçe yamayı indirmeniz için 3 alternatif link veriyoruz: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]