Türkçe Call of Duty: Black Ops Keyfi

Dünyayı kasıp kavuran oyunlardan birisi de hiş şüphesiz Call of Duty: Black Ops oyunudur. Call of Duty: Black Ops oyununu daha iyi anlamak ve oyundan daha iyi keyif almak istiyorsanız oyunu Türkçe olarak oynamalısınız. Call of Duty: Black Ops %100 Türkçe yama dosyası Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlandı ve ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Özellikle konusuyla ön plana çıkan Call of Duty: Black Ops oyununu İngilizcesi yetersiz olanlar epey zorlanarak oynuyor. Bu Türkçe dil dosyası sayesinde oyuna iyice hakim olacaksınız.Türkçe Yama Hakkında Uyarılar

Türkçe yamayı kullanan/kullanacakların dikkatine;
- Steam tarafından yapılan yeni otomatik güncellemeyle Türkçe yama yapılan dosyalarınız mod olarak algılanacağı için hesabınız banlanabilir.

Bu sorun Türkçe yamamız hazırlanıp yayınlandıktan çok sonra ortaya çıktığı için uyarıdan başka bir şey yapamıyoruz.

Bu konuda her türlü risk size ait olacaktır önemle bildiririz…
- Çeviri sadece tek kişilik senaryoyu kapsamaktadır.
- Çeviride küfür ve argo vardır.

Kurulum:
Türkçe yama oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik şekilde görmektedir. Eğer görmüyorsa ‘Gözat’a basarak kurulum yerini doğru şekilde belirtin. Silik olan “Tamam” yazısı görünür hale gelince yamayı kurabilirsiniz. Steam versiyonu sahibi arkadaşlar BlackOps.exe olarak exe ismini değiştirip kurulumu tamamlayabilirler.

Yamayı indirmeniz için 4 farklı link veriyoruz: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]