Kızgın kuşların uzayda geçen macerasını konu edinen Angry Birds Space oyununu Türkçe olarak oynamak için bu yamayı indirin.

Angry Birds Space Türkçe Dil Paketi

Rovio’nun mobil platformlardan sonra PC için de geliştirdiği kızgın kuşlar oyununun Uzay versiyonu de çok fazla sevildi. Angry Birds Space olarak bilinen ve kızgın kuşların uzay maceralarını konu alan bu oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Oyunu daha iyi anlamak ve özellikle İngilizce ile arası pek iyi olmayan küçük yaştaki oyuncular için bu Türkçe yama ilaç gibi gelecek. Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu Türkçe Dil Paketi sayesinde oyunu çok daha kolay bir şekilde oynayabileceksiniz.Uyarı!
Özellikle küçük yaştaki oyunseverlerin oyunu daha rahat anlayıp oynayabilmeleri için hazırlanmıştır. Yama oyunun İngilizce sürümünün 1.2.2 versiyonuna uygundur.

Angry Birds Space oyununun Türkçe yamasını indirmeniz için 2 alternatif link veriyoruz: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]