Far Cry 2 oyununu daha iyi anlamak ve oyundan daha iyi keyif almak için oyunun Türkçe Yama Paketini indirmelisiniz.

Türkçe Far Cry 2 Oynayın

Oyun dünyasnın dev yapımlarından birisi olan Far Cry 2 oyununu Türkçe oynamak isteyenler için hazırlanan Far Cry 2 Türkçe yama dosyasını ücretsiz indirin. Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlana Türkçe dil yamasını hemen indirin.

Ubisoft tarafından geliştirilen bu FPS oyununda bir paralı askeri kontrol ediyorsunuz. Afrika topraklarından geçen bu oyunda bir çok farklı görev ile karşılaşıyorsunuz. Bu görevleri yerine getirmek bazen İngilizce bilmeyenler için sıkıntı yaratabiliyor.
Far Cry 2 oyununu yüzde yüz olarak Türkçe hale getiren bu yama oyundaki görevler metinlerini diyaloglar için altyazıları ve oyun menülerini Türkçe yapıyor. Böylece oyunu daha iyi anlıyorsunuz ve oyundan daha fazla keyif alıyorsunuz.

Dikkat! Türkçe Yamanın çalışması için Far Cry 2 oyunun v1.03 versiyonuna güncelleştirilmesi zorunludur. Pakette bunun için link mevcuttur ayrıca aşağıdaki linkten de çekebilirsiniz. V1.03 olmadan Türkçe yama ÇALIŞMAZ.

Oyunun yamasını indirmeniz için 3 adet farklı link veriyoruz.: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]