ÇEVİRİ DURUMU


Menü ve Görevler: %100
Altyazılar: %100

L.A. Noire Türkçe Yama Tanıtım Videosu
BORKED

Yamadan CapslerMuhtemel Sorun Çözümleri
* Öncelikle oyunun en son resmi yamasının yüklendiğine emin olun. Oyunun optimizasyonu son yamalarla bir nebze olsun düzeliyor.

*L.A. Noire Türkçe Yama V2.0 kurulum paketi oyuna çevirilerin otomatik entegre edilmesini sağlar.* Eğer oyunda siyah ekran sorunu oyundan atmalar haritaların gözükmemesi gibi sorunlar yaşarsanız yamayı kaldırıp tekrar yükleyin ve grafik paketi sorusuna hayır cevabını verin.* DLC Dava çevirileri de yapılmıştır fakat DLC görevlerini Türkçe olarak oynayabilmek için düzenlenmiş DLC dosyaları gerekmektedir. Bu dosyalar Türkçe yama paketinin içerisindeki linkte mevcuttur ve toplamda 1.5 Gb civarındadır. Bu paketleri indirdikten sonra oyunun ana klasöründeki Final/PC klasörüne bu dosyaları atın ve tüm dosyaların üzerine yazarak kopyalayın. Daha sonra Türkçe yama kurulumunu yapın ve çevirilerin DLC paketlerine entegre edilmesini bekleyin.


*Önemli:Altyazıların küçük olduğunu düşünüyorsanız Türkçe yamayı kurduktan sonra ayarlardan grafik menüsüne gelip Arayüz Boyutunu BÜYÜK olarak ayarlarsanız altyazılar ve menülerin boyutu büyür.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]