Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Bu yama GTA serisinin son ve en mükemmel oyunu olan Vice City oyununu menu ve oyun içi textleri dahil olmak üzere Türkçe'ye çevirmektedir. Böylece iyi derecede ingilizce bilmeyen ama oyunu anlayarak oynamak arzusu içerisinde olan arkadaşların dertlerine deva olacağını umuyoruz.
GTA:Vice City TR 1.1 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce GTA:Vice City oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı GTA Vice City oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\TEXT klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmussanız yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\text" klasöründekiamerican.gxt dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.