Menü ve Görevler %100
Altyazılar %100
......................
Bu yama (Oyunceviri.com ve BSC)
ortak yapımıdır.

Çevirmenler
---------------------------
Okan ŞEN (Venomtrk)
Tugay KARABAYIR (Dante)
Yücelen GÜNEŞ (Venomz)


Türkçe Kodlama & Kurulum
---------------------------------
admin (oyunceviri.com)- Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü görev metinleri oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.


DETAYLI KURULUM
indirdiğiniz rarlı dosyayı masaüstüne çıkarın.. Masaüstüne çıkan Mafia-2 isimli kurulum dosyasını çalıştırın.. İleri seçeneğine tıklayın.. Sözleşmeyi kabul edip devam edin.. Yamanın kurulması gereken yer oyunun kurulu olduğu (örn. c://program files/2K Games/Mafia II) klasördür..
(Eğer oyunu farklı bir yere kurduysanızyama kurulumundan Mafia II klasörünü seçip kuruluma devam edin..)

Eğer oyunu farklı bir yere kurmadıysanız kurulum yeri 1.resimdeki şekilde olmalıdır.(program files veya program files x86 sisteminize göre değişebilir..)
Eğer değilse göz ata tıklayarak oyunun kurulu olduğu yerden 2.resimdeki gibi 2K Games klasörünü(Mafia II değil) seçin ve kurulumu yapın...
BU ŞEKİLDE OLMAZSA
Mafia-2 yama kurulumunu çalıştırın.. Yamayı masaüstüne kurun.. Yamanın içinden çıkan dosyaları kopyalayıp Mafia II nin kurulu olduğu klasöre yapıştırınoyununuz artık türkçe olacaktır..
---
Eğer oyunda altyazılar çıkmıyorsa ayarlar kısmından alt yazı seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir..

"ş" "ğ" "ı" gibi karakterlerin bozuk olması durumunda oyun video ayarlarından ekran çözünürlüğünü 1024x600 olarak ayarlayınsorununuz düzelmiş olacaktır..

Yamayı kurmak için DLC paketi yüklemek gerekmez.. Eğer DLC paketi yükleyecekseniz bunu yamadan önce yüklemeniz gerekmektedir aksi takdirde altyazılar eski haline dönebilir..Türkçe Tanıtım Videosu

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Resimler


Dosya boyutu 204 mb tır...

Linkler

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Torrent Link

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Torrentten çeken arkadaşların bir süre paylaşımda tutmaları rica olunur..


İyi eğlenceler..