ta 4 çıktığından beri pekçok sorunla karşılaşmaktayız.Bunların başında oyunu açamamakayıt edememe gibi sorunlar var.Ayrıca FPS sorunu gibi bazı sorunlar da mevcut.BUrada bu sorunların TÜMÜNE çözüm buluyoruz.

SORUNSUZ KURULUM (OFFICIAL YAPAN PATCH)

Öncelikle oyunumuzu en baştan silip kurun.Ancak unutmayınönceden yüklediğiniz dizinin aynısına tekrar yükleme yapmayın.(Eğer younu yeni yüklediyseniz ve üzerinde hiçbir işlem yapmadıysanız oyunu silip yüklemenize gerek yoktur.).Sonra alttaki resimlerde verilen işlemleri yapın.
Ardından altta verdiğim Crack v 1.01Crack v 1.02ve Live Güncellemesi programlarını sırayla indirin.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


rar şifresi:Y.CaN91

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


rar şifresi:Y.CaN91

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


rar şifresi:Y.CaN91

Programların kurulumları:

Crack v 1.01'i indirdikten sorna rardan çıkartın içinden çıkan tüm programları kopyalayın ve GTA 4'ünüzün yüklü olduğu yere yapıştırın.

Fakat üstteki Crack ile ilgili sorunlar yaşarsanız (DOS ekranında takılmalar ve oyuna girememe gibi) RAZOR1911'in (şuan kullandığım) sorunsuz NoDVD Crack'ini kullanabilirsiniz(Sorun yaşamadıysanız v1.02 cracke gerek yoktur.).Onu da aynı şekilde rardan çıkartınardından tüm programları GTA 4'ünüzün olduğu yere yapıştırınbu dosyaları değiştirelimmi diye bir ekran gelince de "Tümüne evet" diyin.

Windows Live Patch'i indirin.İçindeki kur dosyasnı çalıştırın ve kurun.

Artık oyuna girebilir ve keyfini sürebilirsiniz."Rockstar Games Social Club" dosyasını çalıştırın.Yukarıdaki resimlerden bulunan işlemlerden geçtikten sonra "Play" tuşuna basın."You are not logged in" hatasını verince ok tuşuna basın.Bastıktan sonra "Razor 1911" şeklinde bir ekran gelicek ve bir ms-dos ekranı açılacak(Eğer böyle bir ekran çıkmıyorsa ve crack v1.02 yi yüklemediyseniz lütfen yükleyiniz).Hiçbirşeye dokunmadan bekleyinoyun açılacaktır.

Herhangi bir yanlış işleminizde lütfen işlemleri en baştan alarak tekrarlayın.

İyi oyunlar!!!

Dikkat!!!Oyunu oynamaya başladınız ancak hala başka sorunlar mı çıkmaya başladı?Lütfen alttaki soru-cevap kısmına bakınız.

S:GTA4'ü açtımoynadım.Ancak kayıt edemiyorum.Ne yapmalıyım?
C:Altta yazmaktadır.

GTA 4 Save Yapma (Oyunu Kayıt Etme) Sorunu

S:Oyunu açtım.Oynarken oyun kendi kendi yavaşlıyorve donma süreleri artıyor.Bu neden olmaktadır?
C:Altta yazıyor.

GTA 4 FPS Sorunu

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

rar şifresi:Y.CaN91

Yukarıdaki dosyayı indirin.Rardan çıkartın."Content" dosyasındaki "Setup" adlı dosyayı çalıştırın.Bu kadar...

Alıntı