Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Oyunda cehennemin dört atlısından biri olan War’ı oynayacaksınız. War’ın dünyada olmasının nedeniyse kıyametin vaktinden erken kopacak olması.
Cennet ile Cehennem arasında ezelden beri devam eden bir savaş vardır ve bu iki grup arasındaki savaş Charred Council’in huzurunda barış anlaşması imzalanması ile son bulur ve “insan oğlu krallığı” kurulur. Charred Council’e göre vakit geldiğinde insan bu savaşta çok büyük bir faktör olacaktır. Kıyamet koptuğunda dengeyi sağlamaları için dört atlı görevlendirilir.
Atlılar kıyamet koptuğu anda dünyaya inerek savaşın dengesini değiştireceklerdir. Atlılarda bir tanesi War dünyaya iner ve her tarafın yıkım içinde olduğunu şeytanların ve meleklerin savaş içerisinde olduklarını görür. Ancak hem diğer atlılar etrafta yoktur hem de bunun kıyamet olmadığı söylenmektedir.
Charred Council kıyamet yüzünden War’ı sorumlu tutar ve sizi tek bir insanın hayatta kalmadığı hayatta olanlarınsa birer zombiye dönüştüğü yok olmuş uygarlığa Destroyer’ı (ki bu ana şeytan oluyor) yok edip düzeni sağlamanız için gönderiyor.
indireceğiniz Darksiders türkçe yama dil eklentisi ile Darksiders oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Darksiders TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Darksiders Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Darksiders oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Darksiders oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Darksiders Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçiniz.
Not: Darksiders Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Darksiders tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]