Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


SEGA Games tarafından dağıtıma sunulan ve Creative Assambly tarafından tasarlanan Empire Total War popüler bir strateji oyunudur. Konusunu gerçek tarih şeridinden alan oyun sizi yüzyıllarca geriye götürecek ve dünyaya yeniden şekillendirmek için sizi büyük bir mücadeleye sokacak.

Empire Total War gelmiş geçmiş en mükemmel ve en merak uyandıran Total War tecrübesi olacak gibi gözüküyor. Yeni grafik motoru ve teknolojisi ile Total War serilerinin bir devrimidir. Yeni gelişmiş grafik motoru şaşırtıcı derecede gerçekçi deniz manzaraları yeni gelişmiş araziler ve bitki örtüleri gerçek gibi görünen hareketli bulutlardan oluşan gökyüzü ve hem yıkılabilen hem de ele geçirilebilen binalar ile yeni bir savaş meydanı sunacak.

Yeni gerçek zamanlı 3D Deniz savaşları Total War savaş aksiyonunu engin denizlere taşıyor. Bu savaşlar bir bilgisayar oyununda bu güne kadar görülmüş en iyi ve en gerçekçi deniz savaşları gibi duruyor. Gerçekçi yüzme modeli top ve tüfek ateşi gemide asker bulundurma aksiyonları tamamen yok edilebilen yelkenliler gemi donatma ve savaşı etkileyebilecek hava olayları özelliklerden bazıları.

Kuracağınız imparatorluk ve orduyla dünyayı yeniden şekillendirecek ordunuza muzaffer komutan edasıyla emirler verip savaşlar kazanacaksınız.

indireceğiniz Empire Total War türkçe yama dil eklentisi ile Empire Total War oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. ETW Türkçe yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Bu Sürümde Yapılan Çeviriler
  • Diplomasi bölümü büyük oranda çevrilmiştir
  • Bina ve Ordu yönetim bölümleri çevrilmiştir
  • Oyunun temel menüleri çevrilmiştir
  • Devletiniz ile ilgili olan bölüm hemen hemen tamamı çevrilmiştir

Empire Total War Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Empire Total War oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Eğer bilgisayarınızda Windows Vista yüklü ise yamaya sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır. Seçeneğini kullanınız. Empire Total War Türkçe Yamayı Empire Total War oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Empire Total War\data" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Empire Total War\data\patch_en.pack" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Empire TotalWar türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]