Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Battlefield Bad Company 2 Electronic Arts tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyunun konusu şöyle gelişiyor. Bad Company 2'de etrafı dağlarla çevrili Abkhazi Köyü civarında sürdürülen rutin keşif devriyesi sırasında Rus ajanların bir takım malzemeleri gizlice kamyonlara yükledikleri fark ediliyor ve böylece maceraya ilk adım atılıyor.
Karlı dağlarda yoğun ormanlarda ve tozlu köy yollarında mücadele edeceğimiz yapım boyunca kimi zaman tuzaklar kurabilecek kimi zaman da ağır silahlarla düşmanlarımıza ölüm kusacağız gerektiği taktirde hava desteği gibi yardımlara erişebileceğiz. Takım arkadaşlarımız da her daim bizimle birlikte hareket ediyor olacak tehlike anlarında siper pozisyonuna geçecek ve daha kontrollü olacaklar. Gerçekleştirdiğimiz saldırılarda ve bunun sonucunda çevrede meydana gelen deformasyona göre düşmanlarımız da aynı yöntemleri uygulayabilecek.
Bad Company 4 askerden oluşan bir ekip. Bunların yanında Flynn isimli helikopter pilotu da kahramanlarımıza sürekli yardımcı oluyor. Yapımda birbirinden heyecanlı görevler bizi bekliyor. Yeri gelecek rehineleri kurtarmak için hareket edecek yeri gelecek sürekli takipte olacak yeri gelecek gizli kalmış belgeleri ortaya çıkarmak için hareket edeceğiz. Tempo bir an bile düşmüyor. Her yerden yağan mermiler eşliğinde oradan oraya koşan askerler paramparça olan binalar ve bağırışlar sizi tam savaşın ortasında olduğunuz gerçeğiyle yüzleştiriyor ve oracıkta bırakıveriyor.
Battlefield Bad Company 2 Türkçe Yama ile;
  • Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinleri Türkçe'ye çevirmektedir.
  • Oyun menüsü
  • Görev metinleri
  • Oyun içi metinler
  • Video altyazıları vb Türkçeye çevrilmiştir.
  • Oyun yaklaşık %95 oranında Türkçe olacaktır
indireceğiniz Battlefield Bad Company 2 türkçe yama dil eklentisi ile Battlefield Bad Company 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Battlefield Bad Company 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Battlefield Bad Company 2 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Battlefield Bad Company 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Battlefield Bad Company 2 Oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.
  1. indirdiğiniz dosyada bulunan Output isimli klasörü oyunu kurduğunuz dizinde bulunan Output klasörünün üstüne yapıştırın
  2. Oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.
Not: Yama kurulumunu yapmadan önce; C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Dist\win32 klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Package klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyalarının uzantılarını değiştirerek tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.
Eğer BC2 TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]