Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Şu günlerde Fifa 2010 serisinin çıkmasını beklerken sitemize Fifa 2005 için hazırlanmış bir Türkçe yama eklendi. Nostalji olsun diye ya da bilgisayarınızın performansı yeni oyunları kaldıramıyorsa elbetteki denemeye değer. Belkide bu tip eski oyunların verdiği zevk ve heyecanı yeni oyunlarda bulamamışsınızdır.
Örneğin hâla Empire Earth oyunun ilk serini zaman zaman oynarım. Yeni serilerini denemedim mi? Elbetteki çok heyacanlı bir şekilde çıkmalarını bekledim ve bilgisayarıma yükleyip denedim. Ama sonuç benim için tam bir hüsran olmuştu. Yeni serilerde aradığım heyecan ve özlemi bulamadım ve hala ilk sürümü oynuyorum. Kimbilir belki sizin içinizde de Fifa için böyle duygular oluşmuş olabilir. Eğer bana katılıyorsanız hemen vakit kaybetmeden FIFA 2005 için hazırlanan bu Türkçe yama dil eklentisini indirerek sisteminize yükleyin.

FIFA 2005 Türkçe Yama Özellikleri
  • Menüler Türkçeleştirildi
  • Maç Esnasında Skor Tabelasındaki Kısaltmalar Düzeltildi
  • Gal'saray yerine G.Saray
  • Kariyer Modu %65 oranında türkçeleştirildi
  • Turnuva Şampiyona Kupa Lig ve Takım İsimleri düzeltildi
  • FIFA 2005 Turkcell Süper Lig Yaması ile uyumludur
  • Oyuncu oluşturma menüsü %95 oranında Türkçeleştirildi
  • Menajer modunda bazı e-postalar Türkçeleştirildi
  • Turnuva modunda %100 Türkçeleştirme yapıldı
  • Yani kısacası sizin işinize yarayacak bütün özellikler güzel Türkçemiz ile süslendi.
indireceğiniz FIFA 2005 %100 Türkçe yama dil eklentisi ile FIFA 2005 programını türkçe olarak oynayabileceksiniz. FIFA 2005 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
FIFA 2005 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2005 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FIFA 2005 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak FIFA 05 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 2005" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 2005\data\cmn" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer FIFA 2005 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]