Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

IO Interactive tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından dağıtımı yapılan Hitman: Blood Money Hitman serisinin dördüncü oyunudur. Tüm dünyada milyonlarca beğenicisi bulunan Hitman artık mobile platformlar içinde kullanılabilir durumdadır.
Oyun eski oyunlardan tanıdığımız uzman bir tetikçi olan Ajan 47'nin bağlı bulunduğu ajans (ICA)'a rakip olan ajansların durumu savaşa dönüştürmesi ve yalnızca en iyinin ayakta kalabileceği bu ortamda 47'nin verdiği savaşı konu alıyor.
indireceğiniz Hitman Blood Money türkçe yama dil eklentisi ile Hitman Blood Money oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Hitman Blood Money TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Hitman Blood Money Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;
  • Oyun içinde kullanılan grafikler
  • Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
  • Oyun menüsü
  • Görev metinleri
  • Oyun içi metinler vb
tamamen Türkçe olur.

Hitman Blood Money Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Hitman Blood Money oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Hitman Blood Money oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Hitman Blood Money Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçiniz.
Yama kurulumu tamamlandıktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktif etmeyi unutmayın.
Not: Hitman Blood Money Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Hitman Blood Money tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]