Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Rome: Total War oyununda Roma’nın Italya yarımadasında güçlenmeye başlamasından sonraki dönemleri oynama fırsatı bulacaksınız. Oyundaki tüm nesneler 3 boyutlu olarak tasarlanmış ve görselliğe olabildiğince önem verilmiş.
Rome’un Total War serisine getirdiği yenilikler bunlarlada sınırlı değil. Artık tüm savaşçılar birbirileriyle birebir çarpışacaklar. Bu oyundaki gerçekliği arttıran bir özellik olduğu kadar oyunun atmosferini de aynı doğrultuda arttıracak bir yenilik.
Binlerce askerin birbirine girdiği bir savaş meydanı ile oyun aynı zamanda sinematik bir havaya da bürünüyor. Hatta yapımcılar şimdiye kadarki en çarpıcı savaş sahnelerinin yaşanacağı bir oyun ortaya koyacaklarını ve oyuncuların hayrete düşeceğini belirtiyorlar. Yalnız görüntü kalitesi ve oynanabilirliği bu kadar artan bir oyunun sistem gereksinimleri de ne kadar yüksek olur öyle değil mi? Yalnız yapımcılar bu oyunu çalıştırmak için çok yüksek bir sistem ihtiyacımızın olmayacağının da altını çiziyorlar.
indireceğiniz Rome Total War türkçe yama dil eklentisi ile Rome Total War oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Rome Total War Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Rome Total War Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Rome Total War oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Rome Total War TR Yama dil eklentisini Rome Total War oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Rome TotalWar türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Activision\Rome-Total War\Data\text" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız RTW Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Activision\Rome-Total War\Data\text" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Rome: Total War türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]