Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Oyunda üç ana bölümden oluşan oyunda başarmanız için toplam 24 görev sizi bekliyor. Her bölüm tarihte yer almış ve isminden söz ettiren önemli olayları içeriyor. Farklı milletlere mensup askerleri yöneteceğiniz oyunda tek düşmanınız naziler. Bir bakıyorsunuz 101.hava indirme tümenini komuta eden bir Amerikan subayı bir bakıyorsunuz ingiliz SAS komandoları ile köprüleri uçuruyor ve binaları kundaklıyorsunuz ya da rus piyada askerlerini yöneteceğiniz başka bir bölümde tanklar eşliğinde size verilen şehir savunmasını gerçekleştiriyorsunuz.
2.Dünya savaşı sırasında gerçekleşen senaryo doğrultusunda kullandığınız silahlarda o döneme ait ama kullanılan silahlar gerçeklerini aratmayan nitelikte. Amerikan ordusuna ait; Thompson M1A1M M1 Carbine M1 Garand BAR Colt M1911A1 ve Mark IIA1 Frag Grenade Rus ordusuna ait; M1938 Mosin-Nagant Carbine PPSh-41 M1895 Nagant Revolver ve Tokarev TT33 Alman ordusuna ait; Mauser 98K MP-40 MG-42 ve Model 24 Stielhandgrenate ve Ingiliz ordusuna ait silahlar olarakta; Bren LMG Mark 2 silahlarını oyunda kullanabileceksiniz. Kullandığınız silahlara çeşitli parçaları da monte etmenizde mümkün.
indireceğiniz Call Of Duty türkçe yama dil eklentisi ile Call Of Duty oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Call Of Duty TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Call Of Duty Türkçe Yama kurulumu
Oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve "main" klasörünü açıp içerisindeki "localized_english_pak1.pk3" adlı dosyayı winrar programıyla açın bu yamanın içindeki "localizedstrings" klasörünü sürükleyip içine atın zaten aynı adda klasör var içinde bir süre donma yaşanabilir ama bekleyiniz sonunda donma geçecek ve COD türkçe yama kurulmuş olacak donma yaklaşık olarak 30 sn sürebilir ondan sonra winrar programını(dosyayı) kapatıp oyunu açınız.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]