Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Creative Assambly tarafından programlanan ve SEGA Games tarafından dağıtılan Empire: Total War meşhur bir strateji oyunudur. Konusunu insanlık tarihinden alan oyun sizi yıllarca geriye götürecek ve dünyayı sizin ellerinizle şekillendirmenizi sağlayacak.
Empire: Total War gelmiş geçmiş en mükemmel ve en merak uyandıran Total War tecrübesi olacak gibi görünyor. Yeni grafik motoru ve teknolojisi ile Total War serilerinde devrimler gerçekleştirmiştir. Yeni gelişmiş grafik motoru şaşırtıcı gerçek görünümlü deniz manzaraları yenilenmiş arazi ve bitki örtüsü hareket halinde gerçekçi bulutlardan oluşan gökyüzü ve yıkılabilen ya da ele geçirilebilen binalar ile yeni bir savaş düzeni içeriyor.
Gerçek zamanlı 3 boyutlu deniz savaşları Total War savaş aksiyonunu okyanuslara kadar uzanıyor. Bu savaşlar bir bilgisayar oyununda bu güne kadar görülmüş en iyi ve gerçekçi deniz savaşları olma özelliği gösteriyor. Gerçek görünümlü yüzme modeli top ve tüfek ateşi gemide asker bulundurma aksiyonları tamamen yok edilebilen yelkenliler gemi donatma ve savaşı etkileyebilecek hava olayları oyundaki sadece bir kaçı.
Kuracağınız büyük bir orduyla dünyayı yeniden şekillendirebilir ordunuza büyük bir komutan olarak emirler verip savaşlar kazanabilirsiniz.
indireceğiniz Empire: Total War türkçe yama dil eklentisi ile Empire: Total War oyununu tamamen türkçe olarak oynayabileceksiniz. Empire Total War %100 TR Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Empire: Total War [%100 TR] Türkçe Yamayla Gelen Yenilikler
  • Bu yama ile Empire: Total War oyunu tamamen Türkçe olur
  • Önceki yamada oyun esnasında oluşan hatalar giderildi.
  • Daha anlaşılabilir türkçeleştirme yapıldı.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Empire: Total War oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Empire : Total War Türkçe Yamayı Empire: Total War oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu full türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Empire Total War\data" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Empire Total War\data\patch_en.pack" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Empire: Total War [%100 TR] türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]