Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Oyun dünyasında her konuya özgü geliştirilmiş oyun bulmak mümkün. Bazı oyunlar oyun meraklılarında büyük heyacan uyandırırken bazılarıda daha piyasaya çıkmadan silinip gitmektedir. Bunlardan bazıları ise oyuncularda tutku haline gelmekte ve uzun yıllar ilk günkü heyecanla oynanmaktadır. İşte oyuncularda tutku haline gelen oyunlardan biriside Football Manager oyunudur. Futbol oyunu tutkunlarının tamamının yakından tanıdığı oyun her serisiyle oyunculardan büyük beğeni kazıyor. Oyuncular Football Manager oyununun yenisinin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorlar. Menajerlik oyunlarında yarış Fifa Manager ve Football Manager arasında sürmektedir.
Eğer Football Manager 2006 ya da Football Manager 2007 oynadıysanız sizde sabırsızlıkla Football Manager 2008 oyununun çıkmasını bekliyorsunuzdur. Elbette oyunun gelişimine paralel olarak sizde kendinizi geliştirmişsinizdir. Yenilenen her oyun daha gerçekçi ve daha akıl dolu senaryolarla geliyor. FM 2008 oyunu gerçek bir futbol keyfi yaşamanız için hemen hemen her şeyi düşünmüş. Futbolcuların kabiliyetleri daha bir gelişmiş hareketleri daha gerçekçi oyun teknikleri üst seviyede yenilenmiş hakem sanki gerçek bir figüran ve tabiki takımın başındaki sizi temsil eden karakter de gerçeğe uygun olarak geliştirilmiş durumdadır. FM 2008 tattiksel açıdan da süper gelişmelerle birlikte geliyor. FM 08 adeta sizi bilgisayar başından alıp gerçek bir futbol şöleni için çim sahalara götürüyor.
Size düşen takımın başında sahaya çıkmak ve vereceğiniz taktiklerle takımınızı galip getirmektir. Oyuncu seçimi takım düzeni rakip takımın özellikleri rakip oyuncuların yeteneklerini ve kişisel yeteneklerini çok iyi anlayıp kendi stratejinizi geliştirmeniz gerekiyor. İyi bir teknik direktör olabilmek için oyunu tam olarak yönetebilmelisiniz. İyi bir yönetim için oyunu anlayabilmelisiniz. İşte bizde tam bu noktada size yardımcı olmak istiyoruz. Artık FM 2008 Türkçe bu yama ile football manager 2008 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz.
indireceğiniz Football Manager 2008 türkçe yama dil eklentisi ile Football Manager 2008 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Football Manager 2008 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
FM 2008 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Football Manager 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı FM2008 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\languages" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız FM 2008 Türkçe yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\languages\english.ltc" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Football Manager 2008 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]