Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Daha önce sitemizde "king" isimli editörümüzün yapmış olduğu yamaya benzer bir yamadır ama daha geniş kapsamlı olmasından ve tamamen benim eserim olmasından dolayı daha iyi bir yamadır. Yama oyundaki bazı yerlerde ve tüm menülerde geçerlidir.

İndireceğiniz skyrim türkçe yama dil eklentisi ile skyrim programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Skyrim TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Skyrim Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce skyrimı tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız.Yama kurulurken şifre isteyecek. Şifre:www.tryama.net Varsayılan olarak skyrim Türkçe yama dil eklentisi C:\Program Files\Bethesda\The Elder Scrolls V Skyrim klasörüne kurulacaktır.

Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız ya da 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "buraya aç" deyin ardından çıkan dosyaları oyununuzun kurulu olduğu dosyaya kopyalayın ve çıkan bütün ekranlarda "tamam" ve "kopyala ve değiştir" butonlarını seçin. Yama kurulumu bukadar iyi keyifler...


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]