Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

EIDOS Interactive tarafından geliştirilen Championship Manager kısa adıyla CM 2010 sürümüyle oyun piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Championship Manager oyununu önceki sürümlerinde Türkçe desteği vermeyen EIDOS Interactive 2010 sürümüyle birlikte bir ilke imza atarak oyunun da Türkçe dil desteği de vermeye başladı.
Oyun piyasasında tutunmak isteyen CM yeni sürümünde bir çok yenilik içeriyor. Eski sürümlerine oranla gözle görülür bir iyileştirme yapılan oyunoynamaya değer görülüyor. 14 Ağustos 2009 itibari ile CM resmi sitesinde DEMO sürüm kullanıcılar tarafından indirilmeye başlandı. CM 2010 tam sürüm ise 11 Eylül tarihinden bu yana raflardaki yerini aldı.
Championship Manager CM 2010 türkçe yama dil eklentisi EIDOS Interactive tarafından hazırlanmış orjinal dil dosyalarıdır. İngilizce ya da diğer dillerde hazırlanmış bir oyuna sahip kullanıcılarımız için bizde bu yamayı derlemeye karar verdik. indireceğiniz Championship Manager 2010 Türkçe yama dil eklentisi ile Championship Manager CM 2010 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Championship Manager 2010 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Championship Manager CM 2010 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Championship Manager CM 2010 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Championship Manager 2010 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Championship Manager CM 2010 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Eidos\Championship Manager 2010\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Eidos\Championship Manager 2010\" klasörü altında yer alanCM2010_0 ve Launcher klasörlerinin birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Championship Manager CM 2010 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]