Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Age of Empires serisinin yapımcısı Ensemble Studios'un yeni oyunu Age of Empires III 1500-1850 tarih aralığında geçiyor. Oyun Age of Empires II: The Age of Kings'in kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncular Avrupa'da güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışırken Kuzey ve Güney Amerika'da keşifler yapacak sömürgeleştirme ve fetihlerle uğraşacaklar.

Age of Empires III yeni oynayış unsurları yeni anavatanlar ve inanılmaz savas sistemleri içerecek. Oyuncular tek kisilik görevlerden farklı olarak rastgele haritalarda fetihlerde bulunacak ve yeni medeniyetler keşfedecek. Oyuncuları bilgisayar grafik teknolojilerini sonuna kadar zorlayacak devrimsel nitelikte mükemmel grafikler bekliyor.


Özellikler

• Tarihsel stratejik savaslar. Oyuncular kontrol ettikleri savaslarda yeni heyecan dolu savaslargerçekçi fiziksel etkiler görecekler ve savas seçeneklerini kiliçla ya da atesli silahlarla veya her ikisi ile de olusturabilecekler. Zaferoyuncularin savas sirasinda belirleyecekleri savas stratejileri ile belli olacak.

• Gelistirilmis ve güçlendirilmis essiz anavatan sistemi. Anavatan oyuncunun Avrupa'daki baskenti olacak ve Yeni Dünya'yi (cografi kesiflerden sirasinda dünyaya verilen geçici ad) kontrol ederken destekleyici rol üstlenecek. En iyi oyuncunun anavatani Yeni Dünya'da gittikçe daha da güçlü duruma gelecek. Oyuncular Anavatanlarini kisisel özelliklerini yansitacak sekilde uyarlayabileceler yapilan anavatanlar oyunda hayati bir önem kazanacak.

• Kuvvetli Yeni Dünya'yi kesfedin. Oyuncular zamanla koloniye ait yetenek avantajlarini Amerikali yerlilerle müttefik olmak için kullanabilecekler. Amazon yagmur ormanlarinda yeni kaynaklar bulabilir veya kesfedebilir Karayip Adalarindaki gömülü hazineleri ele geçirebilir Great Plains düzlüklerinde bizon avlayabilir alisveris rotalarini belirleyerek rekabeti saglayabilir ve Ingiltere’nin deniz kiyilarinda istihdami saglayabilirsiniz.

• Mükemmel grafikler. Oyuncular yeni isiklandirma efektlerine ve gölgelendirmelere taniklik edecek. Bilgisayar oyunlarinda görülmemis nitelikte devrimsel bir yumusaklik ve derinlik saglanacak. Yeni fizik motoru sayesinde oyuncular ayni sahneyi iki kere göremeyecekler.

• Kültürel yönden birçok medeniyeti kesfedin. Oyuncular Ingilizleri seçerek güçlü ekonomilerine sahip olabilir veya Fransiz olarak Amerikali yerlilerle kolayca müttefik olabilirler. Ispanyollari seçerek Avrupa'daki anavatandan daha fazla destek alabilirsiniz. Oyuncular sekiz tane medeniyetten herhangi bir tanesini seçebilecekler
Bu yama Age Of Empires 3 oyununu %40 civarında Türkçeye çevirir. Oyunun temel özellikleri Türkçe. Tamamını Türkçeye çevirmeye çalışmaları devam etmektedir. Çok yakın bir zamanda %100 Türkçe olarak sitemizden indirebilirsiniz. Iyi eğlenceler.
Dosya Şifre: 47426

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]