Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

EA LA ve DICE oyun takımları tarafından ortaklaşa geliştirilen Medal of Honor bir çok oyun meraklısı tarafından bilinen bir yapımdır. Klasik II.Dünya savaşı senaryolarıyla bilinen medal of honor ilk kez bu kalıbın dışına çıkmış ve modern yüzyılın savaşlarını ve savaş teknolojilerini konu edinmiştir.
Medal of Honor 2010 Afganistan'daki askeri operasyonları konu ediniyor ve senaryo gerçek olaylardan esinlenilerek hazırlandı. EA tarafından modern savaşı en iyi yansıtan oyun" olarak nitelendirilen MoH 2010 alesef Türkçe dil paketi içermiyor. Bu sorunun üstesinden gelmekse yine yama yapımcı arkadaşlarımıza düşmüştür.
indireceğiniz Medal of Honor 2010 türkçe yama dil eklentisi ile Medal of Honor 2010 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Medal of Honor 2010 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Oyunun Giriş Menü Ayarlar Credits gibi tüm bölümleri Oyun içi interaktif uyarı ve kullanım tavsiyeleri öğretim ipuçları Oyun içi altyazıları ve Ara filmlerdeki altyazılar dahil tamamı türkçeye çevrilmiştir.

Medal of Honor 2010 Türkçe Yama Kurulumu

Yama kurulumu katılımsızdır Pişman olursanız
C:\Program Files\Electronic Arts\Medal of Honor\MOHAGame\Localization\PC\INT
klasöründeki Returnto original dosyasına çift tıklamanız yeterli olur böylece oyun orjinale döner.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]