Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Need for Speed serisi (NFS)Electronic Arts (EA) tarafından dağıtımını yapımcılığını ise Kanadalı oyun şirketlerinin - EA Canada EA Black Box Slightly Mad Studios EA Montreal EA Singapore ve Criterion Games`in- üstlendiği 1994 yılının Nisan ayından beri çıkmaya devam eden otomobil yarışı oyunu serisidir.
Need for Speed oyun dünyasında 1994 yılında başladığı yolculuğuna The Need for Speed (1996) Need for Speed II (1997) Hot Pursuit (1998) High Stakes (1999) Porsche Unleashed (2000) Hot Pursuit 2 (2002) Underground (2003) Underground 2 (2004) Most Wanted (2005) Carbon (2006) ProStreet (2007) Undercover (2008) Shift (2009) ve Nitro ile devam etmektedir.
Oyunun başında her yarış oyununda olduğu gibi 'sıradan' bir araba ile başlarsınız. Yarış geçtikçe hem para hem yeni lisanslı arabalar hem de arabanızı geliştirebileceğiniz parçalar açılır. Bu seride genel amaç her yarış oyununda olduğu gibi belli bir 'hikayeye' sadık kalarak bütün yarışları bitirip en iyi yarışçı olmaktır. Bu seriyi diğer oyunlardan ayıran özelliklerden biri yenilikçi bir yarış oyunu olmasıdır. Bu yenilikler ise modofiye sistemi ve yarış sistemidir. Oyunun tek kişilik bölümü 'Career mode'(oyunun ana bölümünü oluşturan kısım) çok kişilik modu multiplayer bölümleridir.

indireceğiniz Need for Speed Hot Pursuit 2 türkçe yama dil eklentisi ile Need for Speed Hot Pursuit 2 oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Need for Speed Hot Pursuit 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Need for Speed Hot Pursuit 2 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Need for Speed Hot Pursuit 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı NFS Hot Pursuit 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak NFS Hot Pursuit Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\EA GAMES\Need For Speed Hot Pursuit 2\Text" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA GAMES\Need For Speed Hot Pursuit 2\Text\unicodeText.ENG" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Need for Speed Hot Pursuit tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]