Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

EA SPORTS tarafından hazırlanan ve şu an için dünyanın en profesyonel futbol oyunu olma özelliğini elinde bulunduran Fifa serisinin son kuşağı olan 07 serisi görücüye çıktı. Fifa 2007 önceki sürümlerine göre daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.
Maç başlamadan önceki intro zaten sizi maç havasına sokuyor. Oyuncularda bir takım yenilikler yapılmış. Örneğin artık oyuncular daha profesyonel çalımlar atabiliyor. Tanınmış futbolcuların kendilerine has çalım şut atma ve savunma gibi özellikleri korunmuı. Fifa07 ile artık kalecilerde daha çevik durumdalar. Topun hızı yüksekliği ve geliş şekline göre daha değişik kurtarma şekilleri geliştirilmiş. Oyun önceki sürümlerine göre biraz daha sertleşmiş gibi gözüküyor.
Fifa 2007 Türkçe Yama Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2007 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa 07 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\EA SPORTS\Fifa 2005\data\cmn\fe\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data\cmn\fe\ klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]