Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Mount&Blade (At&Kılıç) oyunu bir RPG oyunudur. Birçok RPG'de olduğu gibi başlangıçta elinizde bulunan yetenek puanlarını istediğiniz özelliklere istediğiniz kadar dağıtmanız gerekiyor. Burada üç çeşit puan bulunuyor. Dexterity Agility Charisma gibi. Statlarımıza dağıtabileceğiniz puanlar geliştirmek istediğiniz yeteneklerinize dağıtabileceğiniz puanlar ve son olarak da silah özelliklerinize dağıtabileceğiniz puanlar bulunuyor.
Dağıttığınız her bir puan oyuna direkt olarak etki ediyor. Tabi oyun içerisinde bölüm atladıkça tüm bu özellikler için dağıtabileceğiniz yeni puanlarınız oluyor ve onları da uygulayarak yeteneklerinizi daha da geliştirebiliyorsunuz.
Yalnız özellikle geliştirmek istediğiniz yeteneklerinize baştan iyi karar vermeniz gerekiyor oyun içerisinde bu yeteneklere yoğunlaşıp onlar üzerinde puan uygularsanız daha verimli olacaktır. Bir çeşit Diablo mantığı söz konusu diyebiliriz.

indireceğiniz Mount&Blade Warband Diplomasi Mod türkçe yama dil eklentisi ile Mount&Blade Warband Diplomasi Mod programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Mount&Blade Warband Diplomasi Mod TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Mount&Blade Warband Diplomasi Mod Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Mount&Blade Warband oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Mount&Blade Warband Diplomasi Mod programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Mount&Blade Warband Diplomasi Mod Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Mount&Blade Warband\Modules\languages\tr" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Mount&Blade Warband\Modules\languages" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Mount&Blade Warband Diplomasi Mod tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]