Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Alcatraz Art of Murder Battlestrike Chronicles of Mystery Code of Honor ve Combat Wings gibi oyunların yapımcısı olan City Interactive; oyun konusundaki tüm birikimlerini Sniper Ghost Warrior üzerinde birleştirmiş ve ortaya mükemmel bir oyun çıkmış. Xbox 360 PlayStation 3 ve PC için ayrı ayrı tasarlanan Sniper: Ghost Warrior FPS (First Person Shooter) tarzı bir yapımdır. Yani Türkçe'siyle Keskin Nişancı oyunudur.
Tüm Sniper (Keskin Nişancı) tarzı oyunların en önemli silahı olan suikast tüfeği Sniper Ghost Warrior oyununda da en önemli silahınız olacak. Gerçek bir suikastçı gibi pusu kuracak saklanacak ve hedefe odaklanıp uzaktan avlayacaksınız. Bir suikastçının en önemli özelliği hiç şüphesiz ki sessiz bir şekilde gizlenerek hedefe yaklaşmaktır. Görüş alanınıza giren hedefi dürbünlü tüfeğinizle uzaktan avlamaksa artık sizin maharetinize kalmış birşey.
Oyun tropik adalarda deniz kum güneş ve tabiki bol miktarda düşman olan ortamlarda geçiyor. En başta iyi bir sniper olabilmek için bir takım eğitimlerden geçmeniz gerekiyor. Silah atış talimleri ile tahta hedefler üzerinde hedef bulma gizlenme ve yok etme eğitimlerinin ardından gerçek düşmanla karşılaşma vaktiniz geliyor. Sniper: GW senaryosunda Sgt. Tyler Wells isimli bir askeri oynayacaksınız.
Oyunun ilk bölümünde operasyona paralel olarak eğitimlerinde devam ettiğini göreceksiniz. Tırmanma gizlenme silah kullanma teknikleri ve hareket tarzı ile ilgili öğrenme sürecide devam edecek. ileriki aşamalarda artık öğrendiklerinizle profesyonelce hareket etmeniz gerekecek. Yoksa hiç beklemediğiniz bir anda kurşunların hedefi olursunuz. Düşmanlarınız arasındaki haberleşme tekniklerinin ne derece geliştiğinide hesaba katmanız gerekecek. Silahınızda yani suikast tüfeğinizde genelde susturucu olacak bunun yanında yine susturuculu bir tabanca ve bir de komando bıçağına sahip olacaksınız.
Bazı görevlerde keskin nişancı kimliğinizden sıyrılıp komando giysilerinizi giyecek ve otomatik silahlarınızla ortalığı birbirine katabileceksiniz. Elbetteki hayatta kalmak şartı ile.
indireceğiniz Sniper Ghost Warrior türkçe yama dil eklentisi ile Sniper: Ghost Warrior oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Sniper Ghost Warrior TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Sniper Ghost Warrior oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Sniper: Ghost Warrior oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Sniper: GW Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program files\City Interactive\Sniper Ghost Warrior\Game" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açarak oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program files\City Interactive\Sniper Ghost Warrior\Game\DataEn.Pak" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Sniper Ghost Warrior tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]