Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Far Cry 2 Ubisoft oyun yapımcısı tarafından geliştirilip dağıtımı yapılan Birinci Şahıs Nişancı (FPS) oyunudur.
Far Cry'ın devamı niteliğinde olan Far Cry 2 aslında ilk oyunla çok az benzerlik taşımaktadır. Oyun yeni oyun motoru tamamen yeni karakterler ve yeni oyun seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde oyun içerisinde çöller ormanlar ve ovalar gibi Afika arazilerini keşfedebileceksiniz.
Oyun terör ve iç savaşın hüküm sürdüğü günümüz dünyasında kurgulanmış kurgusal bir Doğu Afrika devletinde geçmektedir. Oyuncu kötülüğü ile ün salmış "Çakal" adında bir silah tüccarının yerini belirleyip süikast girişiminde bulunması için görevlendirilmiş bir askeri yönetiyor.
Türkçe Yamanın çalışabilmesi için Far Cry 2 oyunun v1.03 versiyonuna sahip olmalısınız. Eğer Far Cry 2 v 1.03 güncelleştirmesi yüklü değilse yamayı kurmaya başlamadan önce aşağıdaki linkten FarCry 2 1.03 güncelleştirmesini yükleyin. Bu güncelleştirmeyi yüklemek zorunludur. Yoksa yama çalışmaz.
  • Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
indireceğiniz Far Cry 2 türkçe yama dil eklentisi ile Far Cry 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Far Cry 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Far Cry 2 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Far Cry 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. FarCry 2 Türkçe Yama dil eklentisini oyunu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak FarCry2 Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçiniz.
Yamayı kurduktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktifleştirmeniz gerekiyor.
Not: Far Cry 2 Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Far Cry 2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]