Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Bilgisayarda otomobil yarışı denildiğinde hiç şüphesiz aklımıza ilk gelen oyun Need for Speed oyunudur. Yarış tutkunlarının yakından tanıdığı oyun Undercover serisiyle kullanıcıya merhaba dedi.
Electronic Arts yarış oyunlarında Need for Speed: Carbon ve Need for Speed: Pro Street ile beklenen ilgiyi yakalayamadı. Tüm bu hayal kırıklığını Need for Speed: Undercover ile aşmayı bekleyen EA Games bu seride bir çok yeniliğe de imza atmış.
Bir araba yarışından beklediğiniz her şeyi Need for Speed Undercover oyunuda bulabileceksiniz. Dünyanın en tanınmış yarış otomobilleriyle rally yapmanın keyfine varacaksınız. NFS Undercover sizlere Aston Martin Audi BMW Chevrolet Dodge Ducati Ferrari Ford Honda Kawasaki Lamborghini Lotus McLaren Mercedes Mitsubishi Nissan Opel Pontiac Porsche Saleen Spyker Suzuki araçlarıyla yarışma fırsatı sunuyor. Kendinizi gerçek bir yarış pilotu gibi hissedeceksiniz.
NFS Undercover Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Need for Speed Undercover oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. indirdiğiniz yama içerisindeki "LANGUAGES" klasörünü kopyalayarak oyunu kurduğunuz "C:\Program Files\EA Games\Language" Klasörü ile değiştiriniz.
Not: Yamayı kurmadan önce orjinal "LANGUAGES" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız oyunu tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]