Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


The Elder Scrolls V: Skyrim (yaygın olarak bilinen ismi Skyrim) Bethesda Game Studios tarafından geliştirilip Bethesda Softworks tarafından piyasaya sürülen serbest dünya tipi aksiyon RPG video oyunudur. The Elder Scrolls serisinin The Elder Scrolls IV: Oblivion'dan sonra gelen toplamda beşinci uyarlamasıdır. Microsoft Windows PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarını destekleyen oyun 11 Kasım 2011'de piyasaya sürülmüştür.
Skyrim'in ana konusu karakterin ejderha tanrısı olarak bilinen ve kehanetlerde dünyayı yok edeceği söylenen Alduin isimli bir ejderi öldürme çabalarını konu alır. Oblivion'dan iki yüz yıl sonra meydana gelen olaylar Nirn gezegeninin Tamriel kıtası üzerinde bulunan kurgusal ülke Skyrim'de geçer. Elder Scrolls'un açık uçlu oynanışının yeninden uygulandığı bu oyunda oyuncu istediği gibi ülkeyi keşfedebilir ve görevleri isterse belirli bir süreye bağlı kalmadan yapmayabilir ya da erteleyebilir. Skyrim piyasaya sürülüşünün ilk 48 saati içerisinde 35 milyondan fazla kopya satmış ve dünya genelinde eleştirmenler tarafından bir hayli övülmüştür.

indireceğiniz The Elder Scrolls V: Skyrim türkçe yama dil eklentisi ile The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. The Elder Scrolls V: Skyrim TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce The Elder Scrolls Skyrim oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.
Önce "Skyrim\Data\Interface" Klasörü İçindeki "Translate_Englısh.Txt" Dosyasının Yedeğini Alın.
Tr Yama Klasörü İçindeki "Translate_Englısh.Txt" Dosyasını "Skyrim\Data\Interface" Klasörü İçine Atın Ve Değiştirin.
Tr Yama Klasörü İçindeki "Tryama.Esp" Dosyasını "Skyrim\Data" Klasörü İçine Atın.
Oyunu "Skyrimlauncher.Exe" İle Çalıştırın "Data Fıles" Yazan Kısma Tıklayın "Tryama.Esp"Yi İşaretleyip Oyuna Başlayın.
Data Files Kısmı Çalışmıyorsa! ;

"Belgelerim\My Games\Skyrim" İçindeki "Skyrimprefs.İni" Dosyasını Açın
"[Launcher]" Bölümünün Hemen Altına Tırnak İşaretleri Olmadan "Benablefileselection=1" Yazın Ve Kayıt Edin.
Not: Her ihtimale karşı skyrim Türkçe yama dil eklentisini kurmadan önce orjinal dil dosyası olan Translate_Englısh.Txt dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer The Elder Scrolls V: Skyrim tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]