Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Batman: Arkham City 18 Ekim 2011 yapımlı Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Aksiyon Macera türünde bir Video oyunudur. DC Comics'in süper kahramanı Batman Arkham Asylum'un devamı niteliğinde bir oyun. Oyun PlayStation 3 Xbox 360 ve Microsoft Windows İçin Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürüldü 2009 Spike Video Oyun Ödülleri sırasında resmen ilan edilmiş ve konsollar için piyasaya sürülmüştür. Oyun Kuzey Amerikada 18 Kasım 2011 tarihinde piyasaya çıkmış Microsoft Windows sürümü ise 22 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür. A Wii U sürümü ise 2012 yılında çıkması planlanmıştır. oyunun diğer iOS yan ürünü Batman: Arkham City Lockdown NetherRealm Studios tarafından geliştirilip 7 Aralık 2011 tarihinde iPhone uygulaması için çıkartıldı.
Oyun tecrübeli Çizgi roman yazarı Paul Dini tarafından senaryolaştırıldı. oyunda her zaman ki gibi Batman dünyasının Azılı suçluları ile mücadele etmemiz gerekiyor bunlar Joker başta olmak üzere Two-Face Penguin Mr.Freeze Riddler'a kadar Farklı düşmanlar mevcut Ayrı zamanda Bane Cat Woman gibi tarafı kesin olarak bilinmeyen karakterler mevcut'tur
Türkçe yama Harley Quinn's Revenge hariç diğer tüm DLC'leri içermektedir.

indireceğiniz Batman Arkham City türkçe yama dil eklentisi ile Batman Arkham City oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Batman Arkham City TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Batman Arkham City Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Batman Arkham City oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulayınız:
 • 4 Partı boş bir klasöre indirin.
 • İçinde 650 mb Batman Arkham City Türkçe Yama v1.0 paketini boş bir klasöre çıkarın.
 • Kurulumu çalıştırın.
 • Menü gelmesini bekleyin. Kurulumu başlattıktan sonra manuel kurulumu seçin.
 • \Batman Arkham City\Binaries\Win32\BMLauncher.exe dosyasını bulun.
 • Kurulum esnasında kurulum programını kapatmayınız.
 • Türkçe Yamanın kurulum süresi sisteminize bağlı olarak 20 ila 50 dakika arası bulabilir.
 • Türkçe Yama kuruldu yazısını görene kadar kurulum programını sonlandırmayınız aksi takdirde oyununuzda sorunlar meydana gelebilir.
KURULUM TAMAMLANDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER
 • Kurulum tamamlandıktan sonra diyalog dosyalarının elle atılması gerekiyor. Yoksa oyunda hata alırsınız.
 • ...\Batman Arkham City\BmGame\CookedPCConsole klasörüne girip "translated.7z" dosyasını WinRAR ya da benzeri bir program ile açın.
 • İçindeki tüm dosyaları "\Batman Arkham City\BmGame\CookedPCConsole" klasörüne çıkartın. Böylece tüm diyaloglar Türkçe olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]