Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Football Manager 2012 için hazırlanan ve yaklaşık olarak %75 oranında bir Türkçeleştirme yapan FM 2012 Türkçe yama dil eklentisini yayınlıyoruz.
Binlerce futbol meraklısının bu yamayı beklediğini biliyoruz. Aşağıda yamanın tam kurulum detaylarını bulabileceksiniz.

indireceğiniz FM 2012 türkçe yama dil eklentisi ile FM 2012 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. FM 2012 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

FM 2012 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce FM 2012 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FM 2012 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak FM 2012 Türkçe yama dil eklentisini C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörüne kurmalısınız.
İndirdiğiniz Football Manager 2012 Türkçe Yama dosyasını winrar winzip ya da 7 zip gibi bir programla açarak herhengi bir klasöre çıkarın. Klasör içerisindeki Engilish.Ltc dosyasını kopyalayın ve C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörü içerisine yapıştırın. Ekrana gelen değişim onay penceresinde evet seçeneğini seçerek dosya değiştirme işlemini onaylayın. Oyunu tekrar çalıştırın. Oyun Türkçe olarak açılacaktır.
Eğer Football Manager 2012 Türkçe olarak açılmazsa cache klasörlerini silmeniz gerekecektir. Bu işlem için Öncelikle oyundan çıkarak programı tamamen kapatın ardından:
Windows 7 kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.
Windows Vista kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.
Windows XP kullanıcıları : C:/Kullanıcılar/Documents And Settings/Kullanıcı Adınız/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.
Şimdi oyunu tekrar başlatın.
Aşağıda Oyunun kurulum videosuna bakarakta Türkçe yama kurulumunu tamamlayabilirsiniz.Not: Her ihtimale karşı FM 2012 Türkçe yama dil eklentisi kurmaya başlamadan önce orjinal dil dosyası olan C:/Program Files/Sega/Data/Languages/Engilish.Ltc dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer FM 2012 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]