Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Ve sonunda beklenen an geldi. Her yıl tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından beğeni ile oynanan Pro Evulation Soccer yeni sürümüyle oyun dünyasına giriş yaptı.
PES futbol oyunları içerisinde 1 numara olma konumunu sürdürüyor. 2012 sürümüyle bu konumunu dahada pekiştireceğe benziyor. PES 2012 bir çok yenilikle geldi. Artık oyun daha da gerçeğe yakın. Adeta sahada kendiniz top koşturuyor hissi edineceksiniz.
Bizim asıl konumuz oyunun Türkçe dil desteği ile gelmesi. Evet PES 2012 orjinal sürümü Türkçe dil desteği ile yayınlanıyor. Biz bu yamada orjinalden aldığımız Türkçe dil dosyalarını yayınlıyoruz. Amacımız oyunun farklı dillerdeki sürümlerine sahip olan kullanıcılarında Türkçe olarak oynayabilmelerine katkı sağlamak.
indireceğiniz PES 2012 türkçe yama dil eklentisi ile PES 2012 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. PES 2012 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

PES 2012 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce PES 2012 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PES 2012 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak indirdiğiniz Pro Evulation Soccer 2012 Türkçe yama dil eklentisi yama içerisindeki dosyaları C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img klasörüne kopyalayın. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız yama içerisindeki dosyaları oyunu kurduğunuz dizindeki img klasörü altına kopyalayın.
Eğer oyun Türkçe olarak açılmazsa oyunu başlatın sonra menüden > seçeneklerden > dil kısmından TR olarak değiştirin. Bunları yaptıktan sonrada oyun Türkçe olmazsa oyuna girip System-Einstellungen ‘den > Spracheinstellungen gelip ordan Türkçe’yi seçin.
Not: Her ihtimale karşı Pes 2012 Türkçe Yama dil eklentisini kurmaya başlamadan önce "C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img " klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer PES 2012 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]