Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ey Allahım sevgili padişahımız Abdülhamid Han Hazretleri ' nin yüzü suyu hürmetine milletimize devletimize acı. Ülkemizi milletimizi yerli hainlerden koru. Milletimizi Resulullah Efendimizin yolunda sabit ve daim eyle. Ümmet-i Muhammedi her türlü maddi manevi hastalıklardan her türlü şeytanların şerrinden koru ey Rabbim.

Zalimlere beddua millete dua!

İşte Abdülhamid Han'ın Duası:

Allahım helal etmiyorum!

Şahsımı değil milletimi bu hale getirenlere hakkımı helal etmiyorum!

Beni benim için lif lif yolsalar cımbız cımbız zerrelerimi koparsalar sarayımı yaksalar hanümanımı hanedanımı söndürseler çoluğumu gözümün önünde parçalasalar helal ederdim de Sevgili'nin (SalAllahu Aleyhi ve Sellem) yolunda yürüdüğüm için beni bu hale getiren ve milletimi ateşe atan insanlara hakkımı helal etmem!

Allahım! Mukaddes isimlerine kurban olduğum Allahım!

Ya Âdil!

Bana "Kızıl Sultan" adını takan ve devrilmem için ellerinden geleni yapan Ermenileri şimdi beni devirenlere parçalatıyorsun!
Bu cellatları da kim bilir kimlere parçalatacaksın?..

Fakat yâ Rahman!..

Adaletinle tecelli edersen hepimiz kül oluruz!

Bize acı!

Resûlünün Sevgilinin Kainatın Efendisinin nurunu kaydeder gibi olduğu için bu hale gelen millete rahmetinle fazlınla lütfunla tecelli et!

Yâ Kâdir!

Kundaktaki yavruyu gagasına almış kaçıran leş kuşunu düşürüp çocuğu kurtarmak ancak senin kudretine sığabilir. Leş kuşlarının gagasında kundak çocuğuna dönen milletimi kurtar Allahım!

Ya Ma'bud !..

Ömrümde tek vakit farz namazı kaçırdığımı hatırlamıyorum!

Ama tek vakit namazım olduğunu iddiaya da nefsimde kuvvet bulamıyorum!..

Huzurunda eğileceğime kaskatı kalıyorum ve duada ruh teslim edeceğime yatağımda kıvranıyorum! Sana kulluk gösteremeyen bu kulunu affet Allahım!Eğer yılları tesbih dizisince süren hükümdarlığımda Seni bir kere anabildim Resûlüne bir an bağlanabildimse duamı o bir kere ve bir an yüzü suyu hürmetine kabul et!

Yâ Sübhan!

Şu titrek elleri Kıyamet gününde sana "Ümmetim ümmetim!" diye yalvaracak olan Habibinin eteğinde şimdi "Milletim milletim!"diye dilenen bu ihtiyarın duasını geri çevirme! Milletimi evvelâ "Ba'sü ba'de'l-mevtsiz" bir ölümle yok etmeye götüren sahte kurtarıcılar ve sahte kurtuluşlardan kurtar; ve ona bir gün gelecek kurtarıcıları gerçek kurtuluşu nasib eyle!..

Benim artık bu dünya gözüyle görebileceğim hiçbir saadet ümidim kalmadı.

Bari felâketi olsun bana daha fazla gösterme Allahım!

Ayakta duramaz haldeyim!

Vadem ne gün dolacak Allahım?..